Tabaka - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 4770 / 641 / 0

6 rok tabaki.
Poza problemami jak zlapie brak towaru innych problemow brak.
  • 929 / 126 / 0

https://www.doz.pl/apteka/p22094-Lorata ... kie_10_szt.

Zajebiaszczo działa na śłuzówkę. przynajmniej na moją. jedna dziennie babka z apteki mówiła. :old:

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Więzienie za narkotyki znalezione w piwnicy sąsiada. Proces z Trybunałem Sprawiedliwości w tle

Prokuratura chce podwyższenia kary. Obrona twierdzi, że policja zebrała dowody z przekroczeniem procedur - bez nakazu przeszukania.
  • 7137 / 676 / 0

Moje ulubione tabaki to byly rozne smakowe oraz czarny GAWITH.
  • 454 / 35 / 0

18 kwietnia 2018VERBALHOLOGRAM pisze:

Zajebiaszczo działa na śłuzówkę. przynajmniej na moją. jedna dziennie babka z apteki mówiła. :old:
To tylko antyhistamina, lek przeciwalergiczny, na zniszczoną śluzówkę nie pomoże.
  • 929 / 126 / 0

19 kwietnia 2018dajmon pisze:
18 kwietnia 2018VERBALHOLOGRAM pisze:

To tylko antyhistamina, lek przeciwalergiczny, na zniszczoną śluzówkę nie pomoże.
To niby na zapalenie śluzówki, a to że działa to mówię na podstawie tego, że po tym miałem wyrzuty wiadra wody z nosa i póżniej wogóle mi się nos nie zapychał, a jak już to na mokro, może to pośrednie działanie, ale nie placebo napewno.
  • 2 / / 0

Witam jestem nowy na forum. Mam pytani odnośnie tabaki. Czy jest to dobra alternatywa dla rzucenia papierosów? Oraz jaki ona ma wpływ na przegrodę? czy niszczy? wykrzywia? przez lewą dziurę w nosie leci fajnie, natomiast przez prawą sprawia to dość uciążliwy ból.
  • 7137 / 676 / 0

@up
Mozna tabaki uzyc jako substytut fajek.Wal w ta dziure w ktorej nie czujesz bólu.
  • 4 / / 0

Moją pierwszą tabaką była Ozona Spearmint. Lubię ją sobie od czasu do czasu zażyć. Ten mentholowy smak uwielbiam, chociaż tutaj kiepsko ją czuć. Miałem chwilę przerwy o tabaki, bo czułem śluzówkę, ale już jestem lepiej i czasami zażyję. Redbull też jest bardzo spoko.
  • 797 / 6 / 1

Jeżeli chodzi o nikotyne to czuje ją w Gawith klasycznym, moja ulubiona. Dość mocna, czuć tytoń, mokra. Dla mnie idealna gradacja i co najważniejsze nie powoduje kataru. Ostatnio kupiłem sobie "medyka" i nie rozumiem fenomenu tej tabaki. Istna masakra. Sucha jak wiór, rani śluzówke, zatyka nos katarem i ani trochę nie czuć nikotyny. Uczucie jakbym sniffał kurz. Dopiero jak się pomiesza z białą Ozonką to jakoś to idzie.
  • 1 / / 0

JBR green - miętowa, bardzo przyjemna tabaka. Inne tabaki miałem problem wciągać (przez co bardzo rzadko sznupałem i nigdy sie nie uzależniłem), a ta to sama przyjemność.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata