Ego-Drop Kraków

Moderator: Knajpa

• 1747 / 64 / 18

Ktoś jest dziś?
  • 211 / 12 / 0

I jak? Z ochroną rzeczywistoście tak było przejebane?

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

31-latka, której dziecko zmarło po nakarmieniu go piersią, uniknie więzienia

Matka z Pensylwanii, której 11-tygodniowy syn zmarł po tym, jak podała mu z piersi mleko przesycone śmiertelnym koktajlem narkotyków, uniknęła więzienia.
  • 1747 / 64 / 18

Heh. Akcja z palarni:
Facet skreca papierosa, odpala,podchodzi ochroniarz:
"Kolego, mogę powąchać tego pecika" XD pół minuty stałem z rozdziawioną gębą co sie własnie odjebało.
Koleżanke przeszukali mocno , zajumali dragi ale sie bez Policji obeszło. Generalnie czujne oko Hectora(agencja ochrony) cały czas patrzyło i czulem sie obserwowany. Miałem czasem uczucie, że jakbym coś się odjebał, nawet nie jakiegoś poważnego to mogłoby być nieprzyjemnie. Niemniej jednak nikt poważniejszych problemów nie miał z nimi. Ponoć tajniacy się kręcili też, dużo ludzi nie w klimacie.
W ogóle mało naćpanych osób O.O. na poprzednich pamiętam to o 2 w nocy już sie nie dało z nikim dogadać, a tutaj jakoś tak trzeźwo było. Dużo ludzi, łącznie, a własciwie szczegolnie z załogą studia nieczuło klimatu tej imprezy, to już nie to co w ZetPeTe.
Ja na grzybach latałem to dość trzeźwy byłem także sobie pooglądałem jak to wygląda.
Studio nowe jest duże i śliczne , ale nie wiem czy pasuje do tej imprezy, wolałbym jakąś starą spelune jak Fabryka. Mimo wszystko jednak main był piękny i wspaniale przygotowany, reszta niekoniecznie.
Mam mieszane uczucia co do tej imprezy, źle nie było, ale uważam że jak tak bedzie dalej to klimat tej imprezy zginie.
  • 23 / 2 / 0

Dobrze było , ja się wyszałalem za wsze czasy do białego rana , niestety ochronia zajebała mi jaranko ;c , zdażyłem tylko wziąć pare machow z jointa
  • 680 / 31 / 0

Też byłem na ego tj. 23/02/2018

pierwszy moj ego drop i napewno nie ostatni , melanż sztos :D wszyscy naszurani xd
  • 6 / / 0

nowa w temacie; jak często w Krakowie ego-dropy?
  • 1747 / 64 / 18

Co około 2-3 miesiące.
Ze względu na problemy z miejscówką, ostatnio był duży przestój i ten był chyba pierwszy od dłuższego czasu.
  • 1421 / 63 / 0

jak piszecie ze taka ochrona czujna to niech organizatorzy zmienią agencję ochrony, bo takie imprezy opieraja się na dragach.
  • 361 / 37 / 0

Tym razem nie było żadnych problemów z ochroną, nie trzeba było nawet jakoś specjalnie chować się z ćpaniem. Byle nie robić tego ostentacyjnie i NIE W KIBLACH bo tam się patrzą.
Ogólnie szkoda że nie przyszło mi do głowy zajrzeć tu przed imprezą, może przed następnym będę pamiętać.
Jakby ktoś się wybierał i miał ochotę pogadać poznać się irl to proszę do mnie napisać, bo na 90% wybieram się na kolejny.
  • 3022 / 161 / 0

10 marca 2019Reisende pisze:
Tym razem nie było żadnych problemów z ochroną, nie trzeba było nawet jakoś specjalnie chować się z ćpaniem. Byle nie robić tego ostentacyjnie i NIE W KIBLACH bo tam się patrzą.
Ogólnie szkoda że nie przyszło mi do głowy zajrzeć tu przed imprezą, może przed następnym będę pamiętać.
Jakby ktoś się wybierał i miał ochotę pogadać poznać się irl to proszę do mnie napisać, bo na 90% wybieram się na kolejny.
Chetnie. A na Serotonine w Warszawie jezdzisz? Zapraszam :)
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata