Jak zlikwidować przyszłe szkody po RC w mięśniach

Moderator: Zdrowie

• 2 / 1 / 0

Cześć mam problem .Brałam przez dwa miesiące 3cmc/4cmc z przerwami po 8 razy na miesiąc,potem miesiąc przerwa i znowu wzięłam jeden raz,później przerwa 2 tyg i powtórka,ktora była wczoraj.A wracając dzień po zażyciu 1g 4cmc i 1g 4 mpd mam duży problem z kościami i mieśniami które mi zwiodczały.Przeczytałam o tym że po braniu ketonow w mięśniach sie to gromadzi i za parę lat mogą być tego zle skutki.Jak moge uratować swoje kości i mięśnie żeby przestały boleć i żeby takich skutków nie było?Pomocy ledwo staje na nogi.Jak uniknąć skutków zatrucia mięśni
  • 29 / 4 / 0

Przede wszystkim za często bierzesz substancje, o których napisałaś - wiadomo, ze uzależniają one psychiczne i odstawienie ich jest dosyć trudne - ale spróbuj chociaż brać je raz na 2 tygodnie. Następnym krokiem to zapewnienie swojemu organizmowi regeneracji - zdrowy 8 godzinny sen + dobre odżywianie to podstawa. Dodatkowo pomocna jest też suplementacja kompleksem witamin, które są wypłukiwane przez substancje, które zażywasz. Środkiem zapobiegawczym w dużej mierze jest też uprawianie sportu - w każdym aspekcie wzmacnia to mięśnie i kości - wysiłek nie musi być duży - ważne aby był jakikolwiek.

Pamiętaj też, że 4cmc czy 3cmc to są kolejne odmiany mefedronu - więc możesz się spodziewać, że pozytywne efekty w porównaniu do pierwowzoru będą znacznie mniejsze a efekty uboczne większe.

Bierz się w garść i zacznij działać!

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Plaga dopalaczy w Zawierciu. Biorą nie tylko młodzi, ale też osoby z dziećmi, wnukami

Nieoficjalnie mówi się, że w trzy miesiące po ich zażyciu zmarło tam 18 osób. Problem nie dotyczy już tylko młodych ludzi. Wśród ofiar są ojcowie i matki.
Wróć do „Postępowanie i rady – kompendia”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata