MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

Posty: 5999 Strona 459 z 600

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 103 / 0

Jak się kupuje towar gdzie trzeba wjebać 500mg żeby czuć się jak po 100 to gorzkie wychodzi. Przy normalnym zapijasz sokiem/kolą i elo, emka się świetnie rozpuszcza w wodzie przecież.
Rejestracja: 2018
  • 25 / 4 / 0

24 marca 2018Evenement pisze:
Co wwy kurwa macie z tymi bombkami? nie lepiej wsypac do ryja i połknąc ew. do szklanki z wodą/płynem i wypić?
nie rozumiem tych waszych bombek.
Jak się uderza na wixę gdzie chujowo wyciągać wagę i sobie ważyć odpowiednią dawkę to jest to dobry zamiennik samych piguł.

Swoją drogą ostatnio jak dzieliliśmy z ziomkami pixy to ni chuja nie mogliśmy ich przełamać rękami, zbyt zbite były i za grube. Zaczęliśmy piłować nożem i jedna połówka zostawała cała a druga pokruszona więc mądry ja stwierdziłem dobra panowie, robimy bombki z tych połówek które są w kawałkach, te całe zostawiamy na później. Jeden ziomek wrzucił taką w jednym kawałku i dobre 15 min siedział smutny że mu się jeszcze nie załadowało xD. Magia binderów w pixach.
Ale to taka dygresja.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Mój brat zmarł, bo heroina była (i nadal jest) nielegalna

Paul z brytyjskiej organizacji Anyone’s Child opowiada, jak stracił brata i dlaczego dopiero kilkanaście lat po jego śmierci zmienił swoje zdanie o regulacji substancji psychoaktywnych.

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 103 / 0

Ważysz w domu, do samary i elo. Tabsy możesz zębami dzielić. Z wami jak z dziećmi.
Rejestracja: 2006
  • 163 / 5 / 0

tutaj powstają tematy typu jak/czym najlepiej kruszyć kryształy %-D

w sumie jak w teren to przejdą bombki. ew kapsuły po jakichs pierdołach z apteki. mozna tez kupic puste.
Rejestracja: 2010
  • 87 / 1 / 0

Słuchajcie, jest taka wątpliwośc:
Jeden vendor pisze, ze dawkowanie jego MDMA 120mg strong.
Moje doświadczenia z przed lat były z dawkami między 120-200 mg, zawsze prawilne źródło. Działo to strasznie kanapowo, wyostrzone kolory, rozplywanie się, bez względu czy ognisko czy klub, czy śniff czy oral.
Teraz krąży dużo dropów, co niby mają mieć nawet 200mg i żadne nawet w większej ilości nie działają podobnie do tamtych doświadczeń z przed lat. Za każdym razem mam wrażenie jakbym jadł jakieś 2c-x i to w zdecydowanie za małej dawce. Juz jestem bardzo pesymistyczne nastawiony na wszystko co można dostać jako MDMA. Czy to wszystko jest robione z jakiegoś chujowego kryształu, czy dawki są strasznie zawyżone?
Dodam, że z prawilnym MDMA miałem do czynienia kilkanaście razy, w latach 2008-2012. Za każdym razem działo identycznie.ba pewno nie przejadlem takiej ilości by popaliło styki.
Jest szansa, że to MDMA może działać jak tamto z przed lat? Do piguł nie mam już cierpliwości, nie potrafię żadna ilością osiągnąć takiego stanu.
Faktycznie można dostać MDMA działające przy 120 mg, z niezalecaniem przekroczenia tej dawki?

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 103 / 0

Można ale na ulicy się nikomu nie opłaca tego puszczać bo ludzie kupują 3/4cec i są zadowoleni.
Rejestracja: 2010
  • 87 / 1 / 0

Sorry, inaczej zapytam bo dostać na pewno można
Czy skoro prawilne piguły opisywane jako 180-220 mg(granaty, hainekeny, domina, supermany i nie pamiętam co jeszcze) w ilości 1 nigdy mnie nie robią, 2 to coś na granicy placebo, a więcej raczej nie zdarza mi się testować ze względu na tolerancję po wcześniejszych próbach i wypierdalam je w ludzi.
Jedynie ostatnio zjadłem 4 hainekeny na pusty żołądek, ale piłem dużo i poczułem ta dawna empatie, ale nie z taką intensywnością jak kiedyś. Dodam że nie miałem tolerancji.
Chodzi mi dokładnie o kryształ GG, czy jak go wezmę to mam ładować w siebie od razu na start pół grama albo więcej, czy te dropsy są robione z syfu czystości 10% i mam się nimi nie sugerować?
Jakiś czas temu dOrwalem na imprezie MDMA(testowane przez SIN) 150 mg i niestety dalej nie byłoby to samo.
W okresie od 2012-2015 jadłem bardzo dużo NBome(nawet 15 mg tygodniowo łącznie, tripujac co 2 dzień). Ale jadłem tez benzo-furanow po 2015 i przebijały każda wcześniejsza próbę z MDMA. Czy może to przez to co osiągnąłem substancjami z tej grupy,Molly nie robi na mnie wrażenia?

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 103 / 0

Domyslilem sie o co chodzi ale usuń dane vendora bo zaraz się ktoś przyjebie. Nie wykluczam że możesz mieć wyrobiona tolerke fizycznie i psychicznie, ale wrzucenie takiej ilości tego towaru to przesada. Jeżeli w grę wchodzi tylko tolerancja a nie jakieś inne problemy to po 500mg byś leżał na ziemi bez odbioru. Jak się zdecydujesz na zakup to testuj od 100-150 na początek.
Rejestracja: 2017
  • 568 / 22 / 0

Można zarzucić MDMA na zjeździe amph? Dodam ze to ma być pierwszy raz kolegi
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Jak długo utrzymuje sie efekt po zażyciu kryształu? Właśnie zażyłam kreske i jest to moj pierwszy raz, stąd chec wiedzy jak ta przyjemnosc dalej sie potoczy :-)
Posty: 5999 Strona 459 z 600
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1354 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości