Fluor - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 49 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2014
  • 427 / 16 / 0


O ile pomięta to w Polsce nigdzie nie jest fluoryzowana, przynajmniej oficjalnie niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. Jakość wody zależy od miejsca zamieszkania, swego czasu miałem wodę z kranu z ujścia w Nałęczowie i woda smakowała jak Nałęczowianka. Teraz mieszkam na Śląsku i woda jest o wiele gorsza, dlatego kupuję butelkowaną i pije taką bo inna mi nie smakuje.

Co do fluoru w paście to ja postawiłem na kompromis. 2 pasty, jedna z druga bez i myje jedną i drugą w stosunku 3:1, jak jem dużo cukrów to leci więcej tej z fluorem. Generalnie to jak nie jesz słodyczy i nie pijesz soków owocowych które osłabiają szkliwo to nie masz się co martwić o próchnicę.
Rejestracja: 2017
  • 64 / 3 / 0


Stteetart pisze:
Myjac zeby wystarczajaco oslabiasz szkliwo....
Co do tego niebylbym taki pewien. Lepiej myć i zapobiegać próchnicy niż nie myć. Co najwyżej możesz zetrzeć szkliwo nadmiernie myjac i używając mocnej pasty.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Naloty uzależnionych papug zagrażają indyjskim uprawom maku

Rolnicy w Indiach walczą zażarcie, aby odeprzeć plagę uzależnionych od opium papug. Jak donosi NDTV, ptaki przyprawiają o ból głowy hodowców maku w stanie Madhya Pradesh, niszcząc ich plony i obżerając się cennym narkotykiem.
Rejestracja: 2017
  • 4520 / 557 / 0


To kup patyczki bambusowe.
Mi zeby zniszczylo ich leczenie. Lekarz ocenial, ze do 30 nie bede miec 2/3 zebow.
I pewnie by tak bylo gdybym dalej je leczyl.
Skonczmy ten oftop.

Przeniosłem /bg
Rejestracja: 2017
  • 91 / 5 / 0


Jak to jest z fluorem w lekach i psychotropach. Wiem że wzmacnia działanie ale chodzi mi o to ile go tam jest i czy jest szkodliwy?
Rejestracja: 2014
  • 3021 / 456 / 0


Zależy w jakim miejscu jest ustawiony w danym związku. Chociaż to gówno prawda w przypadku 2-FMA. I tak 2-FMA to badziewie fluorowe nawet jeśli ma "tylko" fluor przy benzenie.
Rejestracja: 2016
  • 44 / 1 / 0


Ciekawe jak to jest z moim ulubionym benzo flubromazepamem, czy odkłada się ten fluor w tej czaszce, trochę go używałem nie powiem, ktoś odczuł jakieś zmiany po kuracji paczką jodu? Bo mam zamiar kupić zobaczyć co się stanie :rolleyes: a past, z fluorem nie używam ze 3 lata, nic się nie dzieje z zębami w sumie.
Rejestracja: 2014
  • 3021 / 456 / 0


Paczką jodu?

Fluor a ochrona zębów nie mają nic wspólnego. To tylko i wyłącznie wymysł koncernów, które wywalają ogromną kasę na reklamy.
Rejestracja: 2018
  • 265 / 20 / 0


13 stycznia 2018ledzeppelin2 pisze:
Fluor jest dodawany m.in do psychotropów, trutek na szczury , byl stosowany w obozach koncentracyjnych etc .
Ludzie ale to tak nie można traktować substancji na podstawie zawartych atomów.
Idąc tym rozumowaniem sól kuchenna to połączenie gazu bojowego z czasów I WŚ oraz metalu który wybucha w kontakcie z wodą.

[mention]blackgoku[/mention] czytałem że fluor przy benzenie jest wydalany w całości bo wiązanie jest na tyle mocne że nie ulega degradacji.
Rejestracja: 2014
  • 3021 / 456 / 0


Tomasz. Niby tak, ale przecząc chemii uważam, że trzeba się trzymać z daleka od związków zawierających fluor (nawet tych przy benzenie).
Posty: 49 Strona 5 z 5
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość