3-FA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 29 / 0

Testowalem od kolka nawet nawet szczerze ale czy bedzie sprzedawal nie wiem,jako gratis test dostalem moze wprowadzi oczywiscie vendorzy nigdy planow nie zdradzaja ale badania owocne.
  • 20 / 2 / 0

Ave, ja kupowałem w zeszłym roku od jednego vendora i poszło 1g rozpuszczone w 0,5l wody na raz. Stymulacja fajna, cała twarz mi zdrętwiała, chciało się gadać i gadać, iść gdzieś, ale szczerze mówiąc to może i jest mocniejsze od sebixowej osiedlowej fety, ale nadal dupy toto nie urywa, ba nawet od rzeczywistości nie za bardzo. Salve

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Chcesz zostać dilerem narkotyków? Na iPhonie jest do tego aplikacja

Cokolwiek chcesz zrobić – jest na to aplikacja. To hasło reklamowe Apple mocno wziął sobie do serca student UC Santa Cruz i zaczął sprzedawać narkotyki przez napisany przez siebie program udający grę.
  • 2961 / 72 / 0

Czy to jest jeszcze legalne w Polsce?
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata