3-FMC; Flufedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1658 / 173 / 0

EPH to nie ta bajka w ogóle chociaż może będzie jakieś tam podobieństwo do małych dawek 3-FMC. Największe nadzieje pokładałbym w 2-FA i 3-FA tak czy siak. ;-)
  • 284 / 3 / 0

3-FMC wchodzi na listę delegalizacyjną, więc jak się zakochałaś w nim, to radze zrobić zapasy na wszelki wypadek przed końcem roku ;-) bo jak kolega wyżej pisał, EPH to inna bajka, prędzej 2-FA lub 3-FA, ale pytanie jakich Ty efektów przede wszystkim oczekujesz. Sama musisz popróbować i sobie na to pytanie odpowiedzieć. Mi by było żal sprowadzać tą subtsancje z zagranicy, ale co człowiek to opinia ;-)

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Skonfiskowaną marihuanę przerobią na leki

24 tony marihuany, skonfiskowanej przez policję od handlarzy narkotyków w Tajlandii, mogą zostać przekazane certyfikowanym instytucjom, by wyprodukowały z niej lekarstwa - podał dziś dziennik „The Nation”, cytując przedstawiciela władz.
Użytkownik zbanowany
  • 3 / / 0

Działąniem przebijał akutalne klefedrony. Miałem z nim styczność, po spożywaniu 4-MMC/3-MMC, nie sądziłem, że pokaże pazurki :)
Pozytywnie zaskoczył na plus :finger:
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata