2-FMA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 585 / 58 / 0

[mention]jqsxx[/mention] przeczytaj dwie pierwsze strony tematu. na drugiej ktos juz zapierdolil 150 mg po kablach. %-D
  • 838 / 68 / 0

Zależy od człowieka i tolerki. Po chlorowych ketonach to nie ma zbytnio sensu.
Ziomek po kilkudniowym maratonie na ketonach i 2/4-FMA nie spaniu 2 dni przyjebał 120-130 mg i niebawem poszedł spać.

Ciekawostka: byłem po tym (chyba 50 mg) na badaniach (medycyna pracy). Zazwyczaj miałem lekkie nadciśnienie, a wtedy wyszło KSIĄŻKOWO + puls tak samo. Siedząc w poczekalni słyszałem wszystkie rozmowy ludzi , którzy byli dookoła. Full focus + niespokojne nogi i tysiąc myśli na minute ;-) .

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Ryanair zabroni wnoszenia alkoholu do samolotów

Nowe zasady będą obowiązywać pasażerów podróżujących do Alicante, Barcelony, Malagi oraz na Ibizę, Majorkę i Teneryfę z dwóch brytyjskich lotnisk - w Manchesterze oraz Glasgow.
  • 57 / 2 / 0

100mg to absolutne maksimum to możesz powiedzieć jakiemuś nowicjuszowi, a nie komuś kto wali fete od 15lat....
  • 2869 / 216 / 0

25 lutego 2018sidik pisze:
[mention]jqsxx[/mention] przeczytaj dwie pierwsze strony tematu. na drugiej ktos juz zapierdolil 150 mg po kablach. %-D
nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu z nas się poświęcało w imię nauki :old:

oraz potwierdzam słowa poprzednika, dla nowicjusza 100mg 2fma to dobra dawka, ale szlachetnym nosom trzeba sypać ze dwa razy tyle
  • 29 / 2 / 0

Koledzy pomożecie, zjebała mi się waga, a potrzebuję odmierzyć ok. 50mg stuffu od znanego polskiego wendora. Ktoś mógłby wrzucić fotę zwarzonego swojego na papierze milimetrowym/przy linijce?
  • 585 / 58 / 0

• 71 / 1 / 0

Dawka 100 mg oral wystarczy? Jakiego efektu mogę się spodziewać?
  • 204 / 33 / 0

Osoba która używała wielu różnych stymulantów, psychodelików etc. bez żadnych problemów psychicznych kupiła ów substancję do nauki i po którymś dniu małych dawek słyszała głosy i miała schizy pomimo, że po żadnej innej substancji nigdy nie miała tak.
Na forach anglo języcznych substancja była wielce wychwalana ale też kilkanaście wpisów o podobnych jazdach znalazłem.
Fluoro metaamfetamina sama nazwa jest zajebista wystarczająco. Długo po tym okresie żaden stim nie dawał takich efektów schizowych czyli tak jak zawsze. Neurotoksyczne gówno, a na forach sobie wkręcają, że działa jak adderall/MPH.

Przestrzegam, bo będziecie się chować w lasach jak po ciągach na alfie bo kamery wszędzie.

Po prostu strasznie mnie zszokowało i przeraziło, że bliska mi osoba bez żadnych problemów zdrowotnych nagle dostaje pierwszy raz coś takiego, i całkowicie winę zrzucam na substancję bo nic innego długo nie stosowała ani nigdy niczego podobnego nie miała.
Ostatnio zmieniony 04 marca 2018 przez FarmieGolda, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 5105 / 696 / 0

To nic innego jak przeciazenie mozgu.
Jak jeszcze stosowala wczesniej neurolepy i benzo to jest to bardzo prawdopodobne.

Wbrew pozorom to nie zabawka.
Zaczynalbym od 20mg i obserwowal.

Chyba ze ktos chce sie popisac to niech wali po 100mg.
Pierwsze problemy- chcesz cos zrobic i po chwili nie pamietasz co.

Blu

• 2925 / 161 / 0

04 marca 2018FarmieGolda pisze:
Osoba która używała wielu różnych stymulantów...
04 marca 2018FarmieGolda pisze:
Po prostu strasznie mnie zszokowało i przeraziło, że bliska mi osoba bez żadnych problemów zdrowotnych...
Wszystko jest do czasu, to że wcześniej nic złego się nie działo, to nie znaczy że już zawsze tak będzie. Schiz można dostać po każdym spidzie i to bardziej kwestia psychiki danego użytkownika niż substancji.
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata