Mikrodawkowanie LSD – zastosowanie w terapii

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 6 / 1 / 0

Polecam opracowania Tima Learego.
Na yo znajdziecie (uwaga...) opracowania CNN, BBC, na temat mikrodawkowania LSD...
Może jednak dobre czasy nadchodzą :)
  • 7 / 6 / 0

Napisałem ostatnio tekst który ma za zadanie dostarczyć kompletnych informacji potrzebnych do rozpoczęcia bezpiecznego mikrodawkowania LSD. Zapraszam do lektury ;)
https://mega.nz/#!H2gEUCSR!gcURd7uYlFSU ... MTVK5o_f8s

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Setki kilogramów marihuany jechały do Polski z Czech. Międzynarodowa akcja o kryptonimie Timur

Polscy i czescy policjanci rozbili gang dostarczający do Polski marihuanę w hurtowych ilościach – poinformowała w Ostrawie policja kraju morawsko-śląskiego. Po obu stronach granicy zatrzymano 10 osób.
  • 3 / / 0

Ja nie o LSD ale o grzybach (szukałem, nie ma świerzego wątku więc tu się podepne). U mnie najlepiej się sprawdza co 4 dzień. Śmieszna sprawa bo czasem najlepiej czuję się dnia nr1, częściej nr2, czasem nawet w ostatni dzień przed nową dawką.

Dawki (pewnie ze względu a na wysoką podatność) są u mnie mikroskopijne. Jedna suszona łysica wystarczy (dwie gdy na prawdę potrzebuję boosta) - nie przywiązuję się stałej wielkości. Jak z kawą. Raz mocniejsza, innym razem słabsza. Dla porównania przy mocnym skupieniu pływanie wzorów geometrycznych i roślin (listki, te sprawy) zaczynam dostrzegać przy 2 -3 grzybkach.

Efekty to polepszona koncentracja i kreatywność, mniej jałowych dialogów wewnętrznych, większe docenienie samego faktu istnienia (ale fajnie, że jestem!), czystszy umysł przy kontaktach z innymi ludźmi. Więcej wewnętrznego spokoju.
  • 35 / 8 / 0

Witam czy takie Mikro dawkowanie wpływa na trening siłowy? I ile czasu taka kuracje można sobie zrobic ? Biorąc powiedzmy 10ug co 3dni?
  • 198 / 11 / 0

Sily wiecej nie bedzie, moze byc delikatne rozkojarzenie, ale wydaje mi się ze mozna kręcić wiecej cardio albo podnieść NEAT (non exercise activity termogenesis)
  • 35 / 8 / 0

Dzięki bardziej bałem się że może to mieć jakieś negatywny wpływ na trening siłowy czy jakoś delikatnie obciążać organizm . Jeśli nie to spoko a fajnie jakby ktoś się wypowiedział co ćwiczy na siłowni.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią - wycięto cytat. | STR88
  • 1256 / 178 / 0

Podwyższa temperaturę ciała. Ćwicząc pocisz się jak świnia. Innych efektów nie zauważyłem. Mój trener - też nie.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata