ODPOWIEDZ
Posty: 134 • Strona 14 z 14
  • 4485 / 703 / 0
Nie warto. Substancja to max 10% mocy MDMA, bardziej w stronę placebo niż fazy. Nie polecam do tego 60zł to kosztuję a dla mnie jest nie warte nawet 1zł.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 837 / 78 / 0
Od MDMA gorsze, ale nie mów, że to placebo, bo ta substancja w "normalnych" dawkach działa bardzo wyraźnie i długo. Może tolerka/wypłukanie z serotoniny/za mała dawka/ zdegradowany sort?
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 4485 / 703 / 0
A może jestem przeżarty takimi zabawkami jak MDMA, mefedron , 3mmc , 4cmc,3cmc ? Zjadło się tego z kilogram...
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 56 / 1 / 0
Może miks z jakimś dopaminowym związkiem? Próbował to ktoś z AMP albo od biedy z jakimś nepem/3cmc? Bezpiecznie w ogóle? Benzofurany potrafią zaskoczyć nieprzyjemnie...
ODPOWIEDZ
Posty: 134 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.