Zimne dłonie i stopy - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 7241 / 706 / 0

[mention]Limitbreaker[/mention]
Potwierdzam to ze sportem, ja nawet po dluzszym spacerze mam cieplej w stopy.
  • 213 / 24 / 0

Jest jeszcze jedna przyczyna zimnych dłoni i stóp: niedoczynność tarczycy (Hashimoto). Jedna osoba z mojej rodziny cierpi na tę dolegliwość i zawsze było jej zimno szczególnie w dłonie i stopy. Teraz jest pod opieką endokrynologa i zażywa syntetyczne hormony tarczycy. Po leczeniu jej stan uległ znacznej poprawie - nie marznie już tak jak kiedyś.
Ja dla odmiany mam nadczynność %-D

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Zatrzymano policjanta pod wpływem amfetaminy

Pod wpływem amfetaminy znajdować się miał funkcjonariusz policji, którego auto zatrzymano do kontroli drogowej 13 czerwca na terenie Gdańska. Śledczy namierzyli też mężczyznę, od którego funkcjonariusz środki dostał.
  • 164 / 5 / 0

Zwykle po zażyciu IPH mam zimne stopy, czuję taki chłód w tamtych częściach ciała, pomimo że nie jest mi jakoś specjalnie zimno, dziś wziąłem tylko aspirynę i mam zimne ręce.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata