Zimne dłonie i stopy - wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 23 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2011
  • 5649 / 435 / 0


[mention]Limitbreaker[/mention]
Potwierdzam to ze sportem, ja nawet po dluzszym spacerze mam cieplej w stopy.
Rejestracja: 2014
  • 191 / 22 / 0


Jest jeszcze jedna przyczyna zimnych dłoni i stóp: niedoczynność tarczycy (Hashimoto). Jedna osoba z mojej rodziny cierpi na tę dolegliwość i zawsze było jej zimno szczególnie w dłonie i stopy. Teraz jest pod opieką endokrynologa i zażywa syntetyczne hormony tarczycy. Po leczeniu jej stan uległ znacznej poprawie - nie marznie już tak jak kiedyś.
Ja dla odmiany mam nadczynność %-D

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Druga partia medycznej marihuany trafiła do Łodzi

W łódzkiej hurtowni pojawiła się druga partia medycznych konopi. W związku z tym od tego tygodnia surowiec ma znów trafić do aptek. Zła wiadomość jest taka, cena za gram medycznej marihuany się nie zmieniła.
Rejestracja: 2017
  • 164 / 4 / 0


Zwykle po zażyciu IPH mam zimne stopy, czuję taki chłód w tamtych częściach ciała, pomimo że nie jest mi jakoś specjalnie zimno, dziś wziąłem tylko aspirynę i mam zimne ręce.
Posty: 23 Strona 3 z 3
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości