Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 273 / 21 / 0

Mam chyba bana na chat nigdy tam nie będąc? "Jesteś niemile widziany w tym pokoju" w knajpie.
  • 96 / 16 / 0

[mention]TTomasz[/mention] Nie widzę, żebyś miał bana tj. nie ma osoby o jabber id ttomasz@hyperre.al mającej bana (czat korzysta z protokołu xmpp/jabber). Niestety forum dalej nie pokazuje prawdziwych jabber id userów, więc mogę tylko zgadywać, że takie posiadasz ([mention]unknown[/mention], kiedy się tym zajmiesz?). Czy zmieniałeś może nick na swoim koncie? Jeśli tak, to prosiłbym o poprzedni nick, bo zmiana nicku nie zmienia jabber id.

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Wielokilometrowy pościg za naćpanym kierowcą

Powodem ucieczki nie było tylko podejrzenie kradzieży paliwa, ale to, że kierowca był pod działaniem narkotyków co wykazało badanie urządzeniem Alere oraz posiadał przy sobie amfetaminę.
Użytkownik nieaktywny
  • 3407 / 837 / 2

[mention]Mondengel
[/mention]
nie zmieniał nicku, sprawdziłem
  • 273 / 21 / 0

Nie zmieniałem. A jak wejdę na czat przez link to mam to szare tło co ludzie już mówili.
  • 1894 / 66 / 3

Spróbuj wejść przez np. pidgina.
  • 273 / 21 / 0

https://i.imgur.com/fCgNo3y.png

Hasło podaję takie jak na forum.
  • 4996 / 204 / 8

Jest problem z samą bazą użytkowników. Nie są przyznawane aliasy, dlatego kolega [mention]TTomasz[/mention] nie dostał jeszcze swojego aliasu ttomasz@hyperre.al , a bez niego nie można wejść na czat.

Kiedy problem zostanie rozwiązany wszystko powinno wrócić do normy, przepraszamy za niedogodności. :blush:
  • 1894 / 66 / 3

W takim razie jedyne co można doradzić to założenie sobie konta na jabberze (polecam aplikację Conversations na telefon) i w taki sposób wejście do pokoju knajpa@rooms.hyperre.al
  • 1843 / 227 / 9

Ni chuja nie mogę wejść do knajpy. Ani przez pidgina ani przez forum. Mam błąd 403 - Zabronione. Pletzka mówi, że nie mam bana. Więc ocb? [mention]surveilled[/mention]
  • 2 / / 0

Witam to i ja poprosze o odczrowanie mi czatu :) Też chyab dałem ciała juz na poczatku Bigi333@o2.pl
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 389 uczestników Wejdź na czata