Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 271 / 20 / 0

Mam chyba bana na chat nigdy tam nie będąc? "Jesteś niemile widziany w tym pokoju" w knajpie.
  • 96 / 16 / 0

[mention]TTomasz[/mention] Nie widzę, żebyś miał bana tj. nie ma osoby o jabber id ttomasz@hyperre.al mającej bana (czat korzysta z protokołu xmpp/jabber). Niestety forum dalej nie pokazuje prawdziwych jabber id userów, więc mogę tylko zgadywać, że takie posiadasz ([mention]unknown[/mention], kiedy się tym zajmiesz?). Czy zmieniałeś może nick na swoim koncie? Jeśli tak, to prosiłbym o poprzedni nick, bo zmiana nicku nie zmienia jabber id.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Uciekał przed policjantami, bo godzinę wcześniej zapalił marihuanę

Lubińscy policjanci prowadzili pościg za mężczyzną, który nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. W trakcie pościgu kierowca łamał wszelkie przepisy ruchu drogowego. Niewiele brakowało, a potrąciłby pieszego.
  • 3216 / 510 / 0

[mention]Mondengel
[/mention]
nie zmieniał nicku, sprawdziłem
  • 271 / 20 / 0

Nie zmieniałem. A jak wejdę na czat przez link to mam to szare tło co ludzie już mówili.
  • 2120 / 54 / 3

Spróbuj wejść przez np. pidgina.
  • 271 / 20 / 0

https://i.imgur.com/fCgNo3y.png

Hasło podaję takie jak na forum.
  • 5015 / 179 / 8

Jest problem z samą bazą użytkowników. Nie są przyznawane aliasy, dlatego kolega [mention]TTomasz[/mention] nie dostał jeszcze swojego aliasu ttomasz@hyperre.al , a bez niego nie można wejść na czat.

Kiedy problem zostanie rozwiązany wszystko powinno wrócić do normy, przepraszamy za niedogodności. :blush:
  • 2120 / 54 / 3

W takim razie jedyne co można doradzić to założenie sobie konta na jabberze (polecam aplikację Conversations na telefon) i w taki sposób wejście do pokoju knajpa@rooms.hyperre.al
  • 2288 / 203 / 9

Ni chuja nie mogę wejść do knajpy. Ani przez pidgina ani przez forum. Mam błąd 403 - Zabronione. Pletzka mówi, że nie mam bana. Więc ocb? [mention]surveilled[/mention]
  • 2 / / 0

Witam to i ja poprosze o odczrowanie mi czatu :) Też chyab dałem ciała juz na poczatku Bigi333@o2.pl
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata