MAF metoxy acetyl fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 165 / / 0

Jeżeli chciałbym zrobić olejek to ile prochu wrzucić do 100 ml bazy ?
  • 36 / 1 / 0

Ja zrobiłam ok. 25mg w 15 ml (70%GP, 30%VG) - na epecie IJust S, który przy pełnym naładowaniu i grzałce o oporze 0,3 Ohma ma maksymalną moc 58,8W.
Wychodzi ok. 1,67mg/ml.
Bylam bardzo ostrożna, jest całkiem ok. Ma stopniowe wejście, nie każdemu może się to podobać. Tak sobie można siedzieć i palić, ale da się też dobrze wygrzać.
Nie wiem jeszcze co i jak zrobię z pozostałymi ok. 75mg :-D

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Hawaje oficjalnie dekryminalizują małe ilości marihuany

Stan Hawaje zdekryminalizował posiadanie niewielkich ilości marihuany we wtorek po tym, jak nie powiodła się próba pełnej legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych.
  • 61 / 1 / 0

Mam pytanie czy 2MAF jest rozpuszczalny w wodzie i w jakich proporcjach robic maczanke? A i ile was skret trzyma po tej substancji?
  • 702 / 53 / 0

Czy bycie pod wpływem 24 h (ciagłe dowalanie jak zejdzie) wywoła jakiekolwiek objawy skrętowe?
  • 2317 / 312 / 3

Tak.
Powodzenia :*)
  • 702 / 53 / 0

to dobra kurwa z tego mafa.

a ile razy można pierdyknąć dorzutek żeby było dobrze?
  • 427 / 5 / 0

U mnie ani jednej dorzutki, bo rzygactwo mi się włączało. Przejrzyj stare posty. Pierdol ten syf, mój poleciał do kosza. Później go wygrzebałem ze śmieci %-D %-D %-D i jeszcze raz jebnąłem i ponownie już ostatecznie wyjebałem do kosza tak, żeby nie dało się odgrzebać drobin w żaden sposób. Długo dochodziłem do siebie i jeszcze po tym czasie (chyba ponad miesiąc) mam nieco rozregulowany sen, ale waliłem też później trochę eti. Skręta nie miałem, ale to robi gówno z psychy. Nie ma co gmerać przy układzie nagrody tak intensywnie :(
  • 36 / 1 / 0

W olejku do epeta zrobiłam, jak pisałam wcześnie,j stężenie ok. 1,67mg/ml, a następnie 3 i 5mg/ml.
Wszystkie te stężenia są (moim zdaniem!) dosyć bezpieczne. Skręt zaczął się po wyzerowaniu wyżej wymienionych, ale nie robiłam przerw dłuższych niż na spanie i uczelkę. Jest okrutny, przyznam szczerze, że nie przetrwałam.
Odradzam vapo z żarówy, takie maleństwa, trzy odrobinki, dosłownie wielkości ziarenka maku powodują baaaardzo mocne ugrzanie. Łatwo przegiąć.
Zrobiłam sobie ała. I będę cierpiała.
  • 61 / 1 / 0

LUDZIE 2MAF rozpuszcze w spirycie? I na ile podkładu robic maczanke?? Proszę o odpowiedź :-)
  • 117 / / 0

Ja zrobiłem 1:40 rozpuszczone w acetonie było ok ale z czasem myślałem że mogłem zrobić 1:30
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata