MXP - Metoksyfenidyna

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 340 / 50 / 0

Ale mnie to zjadło. Przyszły mi 2 worki - MXP i dck. Nigdy nie walilem dyso rc tylko kilka razy kete. Dziablem raz i drugi na palec, po 1h ledwo ledwo. No to za chwilę znowu 2x na palec i po 1h już spoko. Ale za mało i wtedy tak ładnie 3x na palec i "kapeczke" dck.
Rozjebalem plazme, pokój, stojak, obszczalem się i chujwieczym pocialem. Łóżko zakrwawione i oszczane a na nim jakaś konstrukcja z książek i linijki.
Ale było spoko
  • 16 / / 0

Miałem sporo do czynienia z tą substancją od czasów zbanowania MXE. Zamawiane u polsko-holenderskiego vendora. Problem w tym że sorty są dobre i złe (ostatni był tragiczny).

Muzyka wchodzi przepięknie, wysoki wgląd w siebie w swoją przeszłość, uczucie zrozumienia i zdemaskowania swoich konfliktów wewnętrznych i silna potrzeba zmiany. Problem tylko w tym że to nietrwałe i zapał na tą zmiane szybko słabnie, no ale tak jest.

I tak jak już tu było pisane, tu raczej nic się nie dotaje na tacy. Jak chce sie pofazować trzeba ogarnąć faze, bo łatwo można sobie wkręcić coś przykrego, bolesną myśl. A w takim wypadku ból psychiczny po MXP jest potężny.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

15 latek chciał sprzedać policjantom marihuanę

Pewnego wieczoru w jednym z popularnych miejsc spotkań młodych ludzi na ternie Wrocławia, do dwóch mężczyzn podszedł piętnastolatek, który chciał im sprzedać środki odurzające...
  • 214 / 22 / 0

@DelicSajko

Dobre loty %-D

Jaka jest dobra cena za 1g MXP?
  • 280 / 14 / 0

@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
  • 630 / 63 / 0

05 grudnia 2013Sinnis pisze:
Nie było takiego tematu, więc zakładam. W sklepach RC w UK pojawiło się niedawno takie cudo.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(±)-1-[1-(2-metoksyfenylo)-2-fenyloetylo]piperydyna
http://en.wikipedia.org/wiki/Methoxphenidine
(...)

Testował to już ktoś? Bo muszę przyznać że jestem tego bardzo ciekawy, ale dopóki nie przyleci do Polskich RC nie mogę spróbować.
Nazwa tematu bardzo wprowadza w błąd. Ludzie piszą „podobna do MXE” ale nie. Zupełnie nie jest podobna. To nawet nie jest arylcykloheksamina.

Metoksyfenidina jest 2-MeO podstawiona wersja Diphenidiny czyli 2-MeO-Diphenidine. 2mxd? MXD? Ew. Mxp2. Ponieważ przepowiadam nadejście prawdziwego analogu MXE, może nawet czegoś lepszego.
MXE to było 3-MeO-2-Oxo-PCE e-MXE, to 3-meo-2’oxo-pcm. Pce najlepsze ale PCP nie wiele ustępuje(ja wole). Bo MXP to będzie właśnie metoksetamina z fenicyklidyna na końcu.

3-meo-2’oxo-PCP
  • 94 / 3 / 0

Można toto brać na SSRI?
  • 630 / 63 / 0

Jakim?
  • 94 / 3 / 0

Wortioksetyna.
  • 630 / 63 / 0

Można ale nie przeginaj. To jak wzmacnianie opioidow baclofenem.. trochę ryzyko ale warto. Zwłaszcza ze jedno podbija drugie.
  • 94 / 3 / 0

Mam wagę więc pewnie zamówię sobie jak wypłata będzie i będę śmigać na małych dawkach. Zawsze to jakieś odklejenie od rzeczywistości.
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 87 uczestników Wejdź na czata