25I-NBOH

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2880 / 220 / 0

Za legala kartony z tym chodziły po 1mg i ta dawka była dobra.
Nie jadłem ani Fly ani 2cb więc nie odpowiem, ale ten 25i nboh jest bardzo podobny to nbomów 25c i 25i jeśli jedliście. Trochę lżejsza wersja, na pewno nie jest to taki rozpierdol jak 25B.

Oj ale ja się kiedyś na wpierdalałem tych fenyloetyloamin, a nie jadłem już z dobry rok
  • 288 / 19 / 0

Wie ktoś może jaką powinnam zrobić przerwę pomiędzy tym a al-ladem? Bo nie wiem czy mogę spieszyć się z konsumpcją, czy jednak trochę z tym odczekać

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Leżał nagi pod Żabką! W tym roku z powodu zatrucia dopalaczami hospitalizowanych było 535 osób

Jeden z zatrutych dopalaczami chodził po klatce schodowej, widząc anioły. Inny leżał rozebrany pod sklepem Żabka. W tym roku z powodu zatrucia dopalaczami hospitalizowanych było 535 osób.
  • 81 / 25 / 0

Z reguły w przypadku psychodelików te dwa-trzy tygodnie powinny wystarczyć do zmniejszenia tolerki na poziom normal.
  • 2880 / 220 / 0

Ale jak miałem w życiu taki okres że przez prawie rok co 1-3 tygodnia zarzucałem jakieś sajko (tryptaminy/fenylki/lizergi) to i tak później odczuwałem już mocną wrodzoną tolerkę
  • 472 / 9 / 0

a jak to ma sie do mipta? Co lepsze?
  • 4103 / 771 / 2

Nijak, miprocyna i nboomy to zupełnie inna bajka.
  • 3390 / 341 / 0

Ostatni raz sajko : tryptamine jadlem z miecha temu. Wczesniej mialem wieksza przerwe. Wraz z trypcią zjadlem kilka tabsów 2-oxo. Od tego czasu pilem GBL i kode jadlem.
Opis nie bedzie zbyt dlugi ... bo nie ma czego opisywac.
Zarzucilem jeden blotter na dziaslo.dalo sie odczuc lekko gorzkawy smak.. czekam, czekam 40 min- zmemlał się to połknąłem
Czekam godzine , cos slabo, nic sie nie dzieje !
Czekam jeszcze 30 minut - no kurwa
Wkurwiony wrzucam drugi karton- tym razem oralnie ( mialem dosyc pusty zoladek)

Cos kolejnej godzinie cos tam zaczalem odczuwac , ale nie wiem czy wkreta psychiki : mdlosci , lekkie poty . Mysle sobie ! o ho , teraz jak jebnie !!
Nie jebło :
Jedyny efekt jaki odczulem, to srednia euforia - nie wiem, czy nie spowodowana ekscytacja, zainteresowanie ludzmi, bylem na koncercie live - potupalem nozka ale siedząco ... No koledzy nie tak to powinno wygladac :) Zwłaszcza że dawka w wiki jest już mocna .
Z oevów może zwiększony kontrast.
NBOx z tego co wiem, wchlanaiaja sie z przewodu pokarmowego, wiec nie tutaj szukac przyczyny ??Potem zjadłem 300 mg dexa i nic sie nie zmieniło.

Jestem zmieszany.
  • 124 / 11 / 0

^ to te nowe kartony co mają 1mg?
  • 3390 / 341 / 0

Taik. Sam nie wiem co myslec. Moze zjebalem i to trzeba trzymac na dziasle godzine? 2mg mysle ze nawet polkniete powinienem znaczaco odczuc. Moze te kartony sa nierowno nasaczone.
Wątpie żeby -/0.3 g 3cmc dzien wczesniej mialo wplyw...
Byly tez rozbiezne glosy odnosnie bezpiecznej substancji. Jedni pisali ze neiaktywne, drudzy ze aktywne /
Moze ROA ma tu kluczową rolę ?
  • 482 / 15 / 0

nbomy i pochodne sa nieaktywne doustnie
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata