najbardziej upierdalająca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2709 / 204 / 0

Flubromazolam ma niskie dawkowanie, zazwyczaj 0,25mg i to typowe nasenne benzo. Flubromazepam ma dawkowanie 8mg i dlugi okres poltrwania , idealny na odstawkę innych benzo.
  • 702 / 52 / 0

najbardziej upierdalająca? każda w odpowiedniej dawce.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Wrocław: Diler zranił zatrzymującego go policjanta

- Na szczęście obrażenia są lekkie - mówi Monika Kaleta z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
  • 1612 / 260 / 154

Dla mnie zdecydowanie klonazepam. Skuteczny do tego stopnia, że zwala z nóg.
  • 157 / 2 / 0

klony i flubromazolam
  • 1178 / 46 / 0

Zdecydowanie clonazolam.
  • 32 / 3 / 0

clonazolam & Flunitrazolam
  • 1612 / 260 / 154

Z aptecznych to klony, lorki, midka. RC nie tykam.
  • 1009 / 141 / 0

w moim rankingu pierwsze miejsce zdecydowanie zajmuje klonazepam. nawet przy umiarkowanej dawce czuć mocne odurzenie, gdy np. po takiej samej w przeliczeniu dawce relanium działanie jest dużo bardziej subtelne.
  • 281 / 36 / 0

Jeżeli by porównywać względem tabeli z dawkowaniem to ciężko powiedzieć. Ja miałem blackouty po alprze, klonach i lorku. Chyba po klonie najbardziej puszczają hamulce, po lorku w dawce 50mg i 8piwach miałem najpierw halucynacje (głównie omamy, najbardziej słuchowe). Po klonie w podobnej dawce i wódzie tryb god-mode i na całe szczęście finalnie wytrzeźwiałka. Stare czasy, teraz by mnie wieźli na szpital.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata