Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 220 Strona 20 z 22

luminal_100

  • / / 0

moj znajomy z ukrainy mowił ze jest u nich dostepny syrop z kodeina bez recepty i bez dodatkow tylko nie moge se przypomniec jak on na to mowił
Rejestracja: 2008
  • 137 / 1 / 0

Fiesta12 pisze:
Tylko że ja z ciekawości przejrzałem kilkanaście komentarzy tego użytkownika i coś mi podpowiada, że zabrał on nam niepotrzebnie czas! Zajmowanie się mitami mnie nie pasjonuje. Jak ktoś ma znajomości u moderatora, to niech go namówił o skasowanie całej tej zbędnej dyskusji, jak to z kolegą chemikiem zrobiłem dezomorfine:-)
No, cóż mieliśmy czystą kodeinę, ściągniętą z Ukrainy, byłem przy przygotowaniach i przy całej syntezie, skraplaniu, odparowaniu itd., tyle że ja NIE JESTEM CHEMIKIEM! Robił to mój przyjaciel, który JEST chemikiem. W trakcie "produkcji" mówił co robi, itd. pomagałem: "podaj kolbę jakąśtam, pomieszaj to, tamto itp. Nie chcecie, nie wierzcie, mam to naprawdę w głębokim poważaniu. Trwało to 2 dni ponieważ nie mieliśmy dostępu do laboratorium i sprzętu chemicznego 24h. Tolerancje na opio miałem średnią (~0.5-0.75g H/dzień), produkt końcowy, wg. mojego przyjaciela był b. czysty i bezpieczny do iniekcji. Miejsce: Wrocław. Tyle.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

32-latek zasłabł na komisariacie i zmarł. W jego żołądku znaleziono tajemniczy pakunek!

W żołądku mężczyzny znaleziono foliowy woreczek z tajemniczą substancją. Czy były to narkotyki i czy to one były powodem śmierci 32-latka, będzie można odpowiedzieć po przeprowadzeniu dalszych badań toksykologicznych.
Rejestracja: 2009
  • 289 / 4 / 0

Miejsce: Wrocław.
Uważałbym na takie informacje, środowisko chemików jest bardzo wąskie ;-)
Rejestracja: 2013
  • 726 / 5 / 0

Jak myślicie, czy powodem zrobienia kody na receptę w Rosji mogły być naciski ze strony ważniejszych panów od H ? Nie wiem czy to ma sens, ale pamiętam, że jak był ten temat w mediach to coś takiego w głowie miałem.
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

@up to bardzo możliwe. Heroina to bardzo dochodowy biznes i wątpię żeby rząd pozostawał neutralny wobec plagi dezomorfiny. Jeżeli USA kontroluje przepływ dragów (tyle by zarobić hajs, ale nie tyle by społeczeństwo się nie rozsypało przez plagę heroinistów) to równie dobrze może robić to Rosja czy nawet Polska.

Za dużo hajsu by tak marnować.
Rejestracja: 2009
  • 1455 / 108 / 0

To było po prostu starcie grupy producentów farmaceutyków z mafią narkotykową. Z załączonego obrazka widać kto wygrał.
Rejestracja: 2016
  • 2732 / 493 / 7

Nie wiem czy było, nie mogę znaleźć - więc pytam.
A jakby wziąć dezomorfinę, w sensie tę zanieczyszczoną - krokodyla, per oral, a nie walić po kablach? Zanieczyszczenia doprowadziłyby do zatrucia użytkownika?
A może per rectum? Wypadający odbyt to chyba jednak lepsza opcja niż odpadająca ręka %-D
To z dupskiem to oczywiście żart, ale serio, jak z podaniem tego ścierwa oralnie?
Rejestracja: 2013
  • 88 / 1 / 0

To nie scierwo kutwa twoja stara.
Ja to bym zasuszyl I w nocha probowal jak juz, choc jezeli nie spieprzysz inekcji, to przezyjesz. Gorzej jak podasz podskórnie I w pore nie wybierzesz sie do lekarza
Bedzie crocodilius polakus

Ps. Wrzuc foty
Rejestracja: 2016
  • 2732 / 493 / 7

Opio w nocha? Eee, chyba każde opio per kinol zawsze ma mniejszą biodostępność?
Ja tego nie mam, więc fot nie wrzucę. Chyba, że to w ogóle nie odpowiedź do mnie.
Rejestracja: 2014
  • 673 / 43 / 0

I jak tam użytkownicy forfiterka? Żyjecie, nie żyjecie? Ktoś to serio nawala jeszcze?
Posty: 220 Strona 20 z 22
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości