Ipomea purpurea(Heavenly Blue) - sprecyzowane dawkowanie

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0


Chciałem zapytać w związku z zamiarem zażycia niedługo LSA Ipomea purpurea(Heavenly Blue) firmy W. LEGUTKO. Poszperałem na forum i widziałem, że ta firma jest polecana, zamówiłem przez neta i już idzie. Jest tylko problem z dawkowanie. Znajduje na forum bardzo skrajne relacje co do dawek. Niby w ogólnej informacji możemy przeczytać:
"Dla doustnego przyjęcia nasion Ipomoea violacea
Lekko: 50 - 100 nasion (ok. 1.5 - 3 g)
Średnio: 100 - 250 nasion (ok. 3 - 6 g)
Mocno: 250 - 400 nasion (ok. 6 - 10 g)
Bardzo mocno: ponad 400 nasion (ponad 10 g)"

Tylko teraz tak. Na forum znajduję informację iż niektórzy mieli na prawdę niezłe loty po 10g. Inni po 10g ledwo co czuli a po 20g dopiero byli dobrze zrobieni. Niby może dawkowanie się różnic od wagi i różnych aspektów ale to są dość duże różnice.

Chciałbym mocnego, głębokiego tripu. Tak aby nie było tylko fraktali przy zamkniętych oczach delikatnych i trochę śmieszne rozkminy tylko żebym mógł przeżyć coś ważnego i zajrzeć w swoją osobowość. Tylko nie chce przesadzić i już czym więcej czytam postów tym mniej rozumiem jak to dobrze dawkować.

Chciałbym nadmienić bo też takie głosy w postach się pojawiały że to ma znaczenie - że chce zastosować ekstrakcje wodną. Czy w takim wypadku muszę użyć właśnie większej dawki niż normalnie? Ile wziąć(60kg/173cm) żeby mieć dobrą, mocną fazę ale żeby nie przesadzić? I czym grozi za duża dawka? Wiem że z DXM amnezją, brakiem ogaru no i oczywiście zdrowotne skutki, ale mam nadzieję że aż tak skrajnej przesady nie doświadcze.

Właśnie gdybym to porównał to bym oczekiwał coś na poziomie 3 plateum w DXM(wiem że to inne środki ale chodzi mi że liczę na coś bardzo głebokiego ale nie jak 4 platuem w DXM że urywa mi się film nic nie pamiętam i nie ma zbyt dużo radości z tripu). Jak w końcu dawkować? Bardzo wiele osób widziałem pisało np. 12g - bardzo subtelny efekt następnym razem spróbuje 18g itp. Więc co z tą tabelką? Czy aż takie są wachania? Czy ekstrakcja wodna wpływa na ilość?

PS czy są jakieś różnice między Heavenly Blue a innymi wersjami(nie wiem jak to nazwać bo gatunek to wciąż Ipomoea violacea)?
Rejestracja: 2017
  • 503 / 41 / 0


Zacznij od sredniej dawki jesli sie nie boisz, a jak masz watplitosci to pomalutku...

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Legalizacja bez edukacji. Problemy lekarzy z medyczną marihuaną

W teorii każdy lekarz może wypisać receptę na medyczną marihuanę. W praktyce nieliczni mają na jej temat wystarczającą wiedzę. Ministerstwo Zdrowia nie kwapi się, aby pomóc to zmienić, więc środowisko lekarskie radzi sobie samo.
Rejestracja: 2012
  • 474 / 30 / 0


Ja jadłem w ilościach 5- 10 gram, bez ekstrakcji wodnej, to jest masakrująco rzygogenne, lecz ma swój urok. Nie schodziłbym poniżej odpowiednika 10 gram z ekstrakcji wodnej - ale tego nie da się ustalić zbyt precyzyjnie.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości