MEAI / MeO-AI

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 5087 / 197 / 8

Strasznie mało popularne to MeO-AI, za granicą nikt o tym nie słyszał, ino jeden wątek na Bluelighcie. Samo pewnie jest do dupy, ale ciekawi mnie, jak się sprawdza w miksach.
  • 1970 / 38 / 0

A czysto teoretycznie jak będą się różnić dawki 5-MeO-AI w porównaniu do 2-AI?
Mam troszkę na stestowanie obu tych substancji, więc napiszę coś więcej :cool: .

aminoindany mają skrót AI, nie AL.xd - surveilled

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Niemal połowa Kanadyjczyków wciąż kupuje marihuanę na czarnym rynku

Prawie połowa kanadyjskich konsumentów marihuany dokonuje zakupów na nielegalnym rynku, wynika badania National Cannabis Survey opublikowanego w czwartek (15 sierpnia) przez Statistics Canada.
  • 75 / 7 / 0

Substancja pojawiła się u jednego z vendorów pod nazwą MEAI (2,3-dihydro-5-methoxy-1H-Inden-2-amine, monohydrochloride CAS: 81593-54-6). Jak rozumiem jest to czysto dopaminowy upierdalacz i nie ma co liczyć na działanie serotoninergiczne pokroju MDMA? (jedno i drugie ma dość podobne wzory strukturalne)
  • 838 / 71 / 0

Pojawiło się u u jednego jegomościa pod niezbyt zachęcającą nazwą "Error". Opinii nadal brak.
Ktoś coś :-D ?
  • 76 / 4 / 0

Tutaj badanie dotyczące tejże substancji: https://doi.org/10.1016/j.taap.2018.02.009

Generalnie ten Pan (https://en.m.wikipedia.org/wiki/David_Nutt) uważa, że substancja ta jest nie-toksyczną alternatywą dla alkoholu
  • 1554 / 39 / 0

Kosmos zwiastuje nadejście tej substancji.
Ktoś coś?
  • 309 / 16 / 0

Ja użytkowuję od ubiegłego roku MEAI od legalnego vendora pewnego i powiem tylko tyle że jest to czysto serotoninowa substancja, bardzo subtelna w działaniu jak i jej poprzednik. Dopaminy nie czułem w niej nic a nic. Ważne by podejść do niej z całkowicie zregenerowanymi zapasami serotoniny. Dwie godziny peaku, a potem powolne opadanie ok 3-4 godziny. Dawki ustalać samodzielnie. Ja jem 350mg na raz i jest potężnie. Ale serotoninę ruszam dosłownie 3-5 razy w roku i nie ketonami.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata