Machorka - Tytoń Bakun

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 30 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 10 / 0


Z mojego doświadczenia 1-2h, z czego najsilniejsze tak z 10-20 min.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 589 / / 0


Bardzo wysoka zawartość nikotyny. Zwykle palone w formie długich zwojów liści, mocno skręconych. Bywały przypadki omdlenia, na granicy arytmii serca. Stosowane w wyjątkowych okazjach, nie jak u nas, szluga za szlugą, dzień w dzień. tytoń przyciąga bogów, sprawia, że chcą się przyłączyć do zabawy.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Znaczna ilość amfetaminy z wekami w tle – tymczasowy areszt

W ręce wolskich policjantów wpadł 41-letni mężczyzna w związku z podejrzeniem posiadania znacznej ilości amfetaminy. Jest on również podejrzany o włamanie do piwnicy i kradzież słoików z przetworami.
Rejestracja: 2010
  • 1033 / / 0


No, jak ja czuję szlugi, to też sępić lecę.
a poważnie, to czy ten tyton również wymaga fermentacji? jeżeli tak, to jak najlepiej to wykonać?
Rejestracja: 2010
  • 2038 / 52 / 0


Z machorką nie wiem ale jak wyhoduje ładne krzaki to napisze. W każdym razie Virginia bez fermentacji jest obrzydliwa ( co prawda rosła w domu przez zimę więc ani mocy to nie miało ani nic...). Mam obecnie trochę tego w doniczce i wydaje mi się że zacznie wypuszczać kwiatostany pasowało by wysadzić do gruntu jednak na razie za zimno :(
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0


O ile mi wiadomo to tytoń jest używany wśród indian jko roślina wizyjna, podobno b.duże dawki powodują wyraziste czarnobiałe halucynacje, czy ktoś stąd kiedyś osiągnął ten stan?
Rejestracja: 2010
  • 2038 / 52 / 0


Tak ale nie po tytoniu :) Po za tym nikotyna w dużych dawkach trwale blokuje wydzielanie niektórych enzymów i czegoś tam , lepiej nie eksperymentować tak do szamanów to nam brakuje.
I lipa , bez fermentacji nie ruszy próbowałem palić machorkę tylko wysuszoną , kolorek ładny brąz a w płucach masakra , dusi piecze w gardle.... parę buchów ściągnołem i wywaliłem kumpel też nie dał rady tego wypalić.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2013 przez chlorekturbokofeiny, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 10 / 0


Nie wiem, ja paliłem niesfermentowaną i wszystko było ok, dym całkiem przyjemny. Nie palę papierosów.
Rejestracja: 2010
  • 2038 / 52 / 0


Machorke ? ! To musisz mieć stalowe płuca. A czułeś działanie ? Po mojej ni chuja pewnie dla tego że rosła w domu i nie nabrała mocy z matki ziemi :D

Miałeś kupną czy swoją ? Jeśli można wiedzieć.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013 przez chlorekturbokofeiny, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2013
  • 1842 / 177 / 0


Ciekawe, jakaś odmiana, jaram szlugi od 10 lat i w sumie w chuju mam co palę, jeśli nie jest to jakieś gówno od ruskich zmielone razem ze stodołą. Byle by nakarmić raka.

Skąd to wziąć?

Kurwa, na allegro jest do kupienia ten tytoń, leży om już od 1939 roku xD
Rejestracja: 2015
  • 676 / 143 / 0


Bakun ładnie rośnie nawet w warunkach balkonowych. Wyhodowałem w tym roku tyle, że po zmieleniu na tabakę napełniłem po brzegi 2 puste puzderka po tabace Red Bull :) Trzeba przyznać, że to naprawdę mocne ziółko. Pierwsza próba zakończyła się struciem nikotyną, mimo że na co dzień używam e-fajka i czasami dosnifowuję tabaką. Zimne poty i mdłości, na szczęście przeszło po kilkunastu minutach, ale nauczyło mnie to dawkowania, właściwe to około 1/4 ilości normalnej tabaki.
Posty: 30 Strona 3 z 3
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość