UNIBEN [Benzydamina]

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Witam,słyszałem,że lek UNIBEN (taki "psiukacz" na gardło) ma właściwosci narkotyczne i sporo osob go zażywało.Czy trzeba go jakoś "przetworzyć" czy można od razu wypić ten roztwór z buteleczki ? Ile tego wypić,aby poczuć efekty ? Na buteleczce napisane jest: ,,1 ml roztworu zawiera: substancję czynną: 1,5 mg benzydaminy chlorowodorku; substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan oraz inne."
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 87 / 0


Jedna dawka leku o objętości 0,17 ml zawiera 255 mikrogramów benzydaminy chlorowodorku., synku, idź napij sie piwa

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Dzięki żnińskim policjantom ponad 10 kg narkotyków nie trafi na rynek

W miniony piątek (6.09.19) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn z powiatu bydgoskiego i inowrocławskiego za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 23 / 0


Czego byś nie planował, to nie bierz benzydaminy, bo to chory pomysł.

Jedna dawka to 255 mikrogramów. Dawka na tripa to jakieś 1-1,5g.

Zresztą, co ja mówię. Chyba nie ma jednego "za", które by pomogło polecić benzydaminę. Ani to fajne, ani ciekawe. Do tego może stworzyć powidoki na kilka lat.
Odpuść sobie, szkoda później cierpieć przez dłuuuugi czas. Jak dla mnie można ją zażywać tylko jako:
a) doświadczenie naukowe
b)w/w + nowa substancja w CV
c) jest c? Nie

Brałem raz. I wystarczy. Jednak w sumie dochodzę do wniosku, że nie było potrzeby nawet. Nic przyjemnego. Co prawda działać, działa. Jednak co z tego jak cały trip jest ogólnie nie przyjemny psychicznie? Pamiętaj, benzydamina jest jedną z najgorszych substancji psychoaktywnych. Potrafi nawet spowodować trwałe uszkodzenie wzroku.
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Co ty gadasz haha , benza jest zajebista.. brałbym ją dalej gdyby nie to że jebie organizm, a tak to ciągi 5 dniowe były nawet i było zajebiście :D Jak się wie jak ją wykorzystać to jest fajnie
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 23 / 0


15 października 2017EvilDead pisze:
Co ty gadasz haha , benza jest zajebista.. brałbym ją dalej gdyby nie to że jebie organizm, a tak to ciągi 5 dniowe były nawet i było zajebiście :D Jak się wie jak ją wykorzystać to jest fajnie
Nie mówię, że nie ma w niej nic fajnego. Na pewno jest warta tego jednego doświadczenia (kwestia indywidualna). Jednak jest to sprawa bardzo indywidualna. Ja mimo arachnofobii potrafiłem przezwyciężyć strach.

Jednak benza brana często potrafi spowodować nieodwracalne uszkodzenie wzroku (powidoki), które już niestety się nie nawrócą. Dlatego to jest główny powód, dlaczego nie powinno się jej brać.
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Ja miałem powidoki przez 2 lata i myslalem ze juz nie przejdą, a jednak przeszły także jakaś możliwość jest żeby zniknęły
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości