Tramadol i Benzodiazepiny - interakcja z lekami

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 26 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2010
  • 658 / 9 / 0


Pewnie Ci ich nie przepisuje bo wie że ćpasz, ale mogę się mylić :old:
Rejestracja: 2016
  • 162 / 6 / 0


Witam Panowie i Panie.Miksował ktoś tramal z benzo klonazolamem. Ja mam pewne doświadczenia. Po dawkach 150-225, bez tolerki i 0.8mg klona jak już tram wejdzie kładę się do łużka i "odpalam" medytację. Dzieją się w tedy piękne rzeczy. Słyszenie głosów i dialogów. Piękne realistyczne wizje, tak intensywne,że po otwarciu oczu dziwie się, czemu widzę pokój, w którym leżą, a nie miejsce w którym dopiero co byłem.
Czy to skutek niskiej tolerki czy może Klonazolam wzmacnia już opiatowe działanie trama?
Pozdrawiam GaLaS.

Psychodeliczny napój może rozwiązać najtrudniejszy konflikt na Bliskim Wschodzie

Picie ayahuaski może stać się remedium na konflikt izraelsko – palestyński. Pozwala ona zrozumieć racje kogoś, kogo się szczerze nienawidzi.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Witam jako świerzynka na forum .Chcialbym pochwalić się swoimi doświadczeniami z trampkiem . Pierwsze razy wiadomo najpiękniejsze . Pierwszy raz 200 mg retard rozgryzione i dorzucanie cały dzień 600 mg w sumie . Ale straszne podklejone oczy i zerwany film w łóżku na szczęście . Długa pauza koło 2 miechow i znów 400 mg tym razem na raz pogryzione . A od tamtego czasu trochę się zahaczylem w przychodni i wrzuciłem 200mg trampka w strzałach w dupę i na to 2 mg Tavor ✌️ Zobaczymy czy poczesze jak nie dorzucę za godzinę jeszcze dwa 1mg Tavor.
Rejestracja: 2018
  • 40 / 2 / 0


Ja ostatnio zjadłem 300mg retard + 150mg krople . Po tym od razu jakieś 1 mg klona . Faza bardziej sedatywna ale błogostan po Tramalu zostaje
Rejestracja: 2018
  • 103 / 4 / 0


klon obowiązkowy do trama. Bardzo dobrze podbija fazę, a przy mojej tolerce (700-1000) jest wymagany.
Rejestracja: 2016
  • 499 / 53 / 0


klon według mnie ciut za mocny,moja ulubiona benzynka do trampka to relanium a ostatnio sedam,w zasadzie przez długi czas na dawkach oscylujacych w okolicy 1gr dziennie nie używałem wcale benzo,ale trzymałem się zasady żeby nie brać więcej niż 400mg na raz. Nie radzę tak robić bo jednak to duże ryzyko ZS. Teraz trampek tylko okazjonalnie bo na codzień biorę hel a tramadol zazwyczaj na zaklej dupkę;)
Posty: 26 Strona 3 z 3
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości