Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4 / 1 / 0

3 dni się męczyłam po jakimś niby prima sorcie,czwartego dojechałam się alko,bo już nie szło wytrzymać...Pierwszy i ostatni raz...
  • 96 / 6 / 0

Parę lat temu 72 h . Z tym że fuka była pierwszy sort.. pościel żółta od potu, nie mówiąc już o zapachu :/ tak zwany żółty skurwiel szalal wtedy na osiedlu...

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Posłowie chcą limitu THC we krwi jak dla alkoholu. Podobne rozwiązania są już za granicą

Od lat polskie przepisy przewidują limit alkoholu we krwi, poniżej którego legalnie można prowadzić pojazdy. Teraz dwaj posłowie proponują wprowadzenie podobnego rozwiązania dla THC. Jak argumentują, zlikwidowałoby to problem niepotrzebnego karania kierowców.

bvh

• 18 / 1 / 0

125h około, ostatnie godziny już całkowita depersonalizacja, inny świat. Domofon mi pływał po całej ścianie jak wchodziłem do klatki, bloki byly zupelnie inaczej poukładane na osiedlu, w ogóle klimat starego, warszawskiego bemowa- lotnisko kto kojarzy, niech sobie wyobrazi co wtedy miałem przed oczami haha :D. Odradzam stanowczo brak snu, najbardziej wyniszczajacy element.
  • 4 / / 0

8... Ale to nie było nie spanie... W sumie to mialam zaniki świadomości chociaż zachowanie i gadka była w miarę normalna jak na tak "przerobioną" osobę...
Najgorsze schizy w życiu. Nie polecam
  • 1428 / 67 / 0

Kiedys spotkałem goscia co twierdzil ze nie spał 13 dni. Smiecha miałem z niego.
  • 2 / / 0

Dwa dni i noce później intensywna terapia i haluny w huj niepolecam teraz mam system rozjebany chyba nerwica cisnienie w prezencie
  • 418 / 19 / 0

3 dni, śmiesznie było, dopiero co się zapoznałem dogłębniej z tą substancją a cholernie mnie porwała..

po pierwszym nosku poszedł 9dniowy ciąg, mmm!
  • 2 / / 0

ja to 2 nocki bez problemu i 3 z rozpędu, później jak sobie zajaram to i w 4 mi ciężko usnąć :old: :old:
  • 2 / / 0

Ja maksymalnie bez snu wytrzymuje 3 dni i padam. W tej chwili jestem 2 noc bez snu. Leżę w łóżku z jointem a ze mną "trzaski" i omamy:]
  • 1 / / 0

3 nocki . Ciemne plamy przed oczami, dziwne lęki i uczucie że wszyscy wkoło mnie obserwują . WYGLĄD? najdroższe podkłady korektory nie zamaskowały stanu zombie . JEDNAK TO PRAWDA ZE SEN DZIAŁA CUDA NA URODE :)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 618 uczestników Wejdź na czata