Baklofen – miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 5105 / 198 / 8

Witam,
Istnieje już wątek konkretny o miksie baklofenu z GBL (→ viewtopic.php?t=38610 ), natomiast wyczuwam, iż substancji tej należy się odrębny wątek o miksach.

Przepisanego mi baklofenu nie omieszkałem wymieszać z innymi substancjami. Oto moje spostrzeżenia:
  • z kodeiną – powoduje notorycznie bóle głowy. Próbowałem od dawek 25mg*bakl + 150mg*koda, aż po 75mg+300 i zawsze jest to samo. Odradzam połączone stosowanie, bo naprawdę niewiele to daje poza tym bólem głowy – jeśli już to w minimalnych dawkach.
  • z izowalerianem mentylu (dostępny OTC modulator GABA) – kwas izowalerowy fajnie uzupełnia ten absolutny brak działania anksjolitycznego, prezentowany przez baklo solo. Dobre, gdy nie ma benzosów pod ręką. Jedyny mankament to krótki czas działania (maks. 2,5h).
  • z marihuaną/kannabinoidami – w przeciwieństwie do pozostałych mod.GABA, działanie baklo nie jest znoszone przez kannabinoidy. Miks zatem skutkuje synergią.
  • z moklobemidem – brak kolizji, synergia. Działania obu występują jakby równolegle.
  • ze stymulantami – bardzo dobrze znosi fizyczne efekty uboczne tychże, na paranoje natomiast podejrzewam że nie pomoże (nie doświadczyłem paranoi). Idealnie na zjazd, a w takich okolicznościach i z dodatkiem 5-HTP i melatoniny/melisy może realnie ukrócić bezsenność.
Zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, otwieram dyskusję! :cool:
  • 3376 / 338 / 0

Z gieblem jest synergia
z alkoholem - nasila i ładnie kopie
z kodeiną polecam ale w systemie ze baklo na wieczor i kode z rana . Ja przynajmniej mialem mocno podbite efekty.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Areszt dla fałszywego policjanta z pistoletem na kulki i marihuaną

...którą oferował prawdziwym w ramach łapówki ;)
  • 4230 / 594 / 16

Ja polecam mix baclofenu z pregabaliną.
Dobrze razem się łączą w parę i tańczą w mózgu.
Z amfetaminą też dobrze się łączy. Choć nie jestem amatorem fety, to baclofen daje od siebie nutkę euforii.
metkatynon na baclofenie też miażdży - pozytywnie.
Z psychodelikami, MDMA - super podbija tripa.
Łączyłem go ze wszystkim chyba. Nie zauważyłem negatywnego wpływu.
Z GBL odradzam. Szatańska euforia i wysokie libido.
Zostawiam go na odstawkę.
  • 511 / 109 / 0

Z pregabalina miks raczej anksjolityczny z zaznaczonymi właściwościami przeciwdepresyjnymi; chodzi zwłaszcza o fobie społeczną. Wadą jest mniejsze działanie energetyzujace i zwiększające motywację. Zaletą jest duża gadatliwosc.
  • 1501 / 314 / 0

dla mnie dobrym połączeniem są lżejsze i mniej lżejsze stymulanty jeśli chodzi o baklofen i różne miksy. kofeina bardzo dobrze znosi zamułkę przy większych dawkach i potęguje efekt stymulujący baklofenu. przy miksie z amfetaminą dostawałem ciarek na plecach i byłem bardzo rozgadany, świetny euforyczny miks.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata