HPS 400W czesci i budowa POMOCY!!!

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Witam
Mam pytanie dotyczace budowy takiej lampy, a mianowicie:jakie cześci potrzebne do budowy proszę o dokładny spis elementów oraz linki do stron na których można sie w nie zaopatrzy zaznaczam iż nigdy nie miałem do czynienia z elektroniką. Zgóry dziękuję i pozdrawiam.
Pzdr

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

witam potrzebujesz oczywiscie statecznika, ukladu zapolonowego, kondensatora (opcionalnie) oprawki, lampy i kabli. co do stron z ktorych mozesz anbyc : allegro.pl ja kupowalem od nijakiego "cudakk" sprzet dostalem nowy za smieszne pieniadze. wiec go polecam.

edit

Jah ma racje : przecie wszystko opisane jest... wystarczy szukać... nie wiem po co sie rozpisywalem...
Ostatnio zmieniony 27 października 2007 przez polichlorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Medyczna marihuana - amerykańscy seniorzy leczą nią ból

W tych stanach amerykańskich, gdzie medyczna marihuana jest legalna, odnotowuje się znaczący spadek przypadków dolegliwości bólowych, które muszą być leczone silnymi lekami.

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Prosilbym takze o opis czesci, co do czego sluzy, oraz jak to zmontowac
z gory dzieki
pzdr

• 455 / 1 / 0

Prosilbym takze o opis czesci, co do czego sluzy, oraz jak to zmontowac
z gory dzieki
Poszukaj na forum. Uzyj funkcji Szukaj.
z góry dzięki.

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Zechciej mi wybaczyc dostojny farmato, ale szukalem i to nie tylko na forum, ale w calym internecie i te informacje sa bardzo porozrzucane, czesto niespojne, w koncu np nie wiem czy kupowac cala lampe na allegro czy one sa uzywane, czy te czesci sa ok czy ocb, mam tez pytanie czy gdybym kupil zestaw hps 400W taki jak to sa na www.hemp.pl to czy te czesci ktore oni tam daja wystarcza do montazu czy potrzeba tam cos jeszcze dokupic (oprocz kabli). Dlatego ponownie zwracam sie o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli jakie rozwiazanie najlepiej wybrac, jakie sa funkcje tych czesci z gory dziekuje niech wam Bog w plonach wynagrodzi
pzdr

• 455 / 1 / 0

ok. wiec
http://img135.imageshack.us/my.php?imag ... at24ks.jpg

tu masz calkiem ladny schemat ukladu ktory musisz zbudowac i polaczyc

musisz pamietac, aby kazdy jego element byl podpasowany pod moc twojej lampy. inaczej lampa bedzie slabiej swiecic lub uklad bedzie niestabilny lub w najgorszym wypadku sie spali

zestawy ktore znajduja sie na hempie, sa kompletne. Ew tylko bedziesz musial kupic chyba kable, wtyczke do gniazdka i oprawke e27

pozdrawiam ;)
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata