L-Tyrozyna

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

Ops. Wzięłam 4 g na czczo z Wit. C i B, popiłam kawą i byłam senna. Tylko dawka 15 g na mnie trochę zadziałała. Czy oni to mieszają z mąką? Dodam tyrozyna z ostrovitu smak pomarańczowy.
  • 426 / 11 / 0

15 g? 30 kapsułek po 500 mg?
sypiesz do miseczki i zalewasz mlekiem?
trochę trudno nazwać taką dawkę "na czczo", bo to posiłek sam w sobie.

(najlepiej jeść z vit B6 - nie jakąkolwiek B).

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Hiszpania: rozbito gang dostarczający narkotyki tirami na północ Europy

Hiszpańska policja rozbiła gang przerzucający narkotyki tirami na północ Europy. Grupa przestępcza korzystała z kilku aut dostawczych, które miały zamontowane podwójne dno.
  • 4511 / 549 / 0

10 sierpnia 2017CarrieWhite pisze:
Ops. Wzięłam 4 g na czczo z Wit. C i B, popiłam kawą i byłam senna. Tylko dawka 15 g na mnie trochę zadziałała. Czy oni to mieszają z mąką? Dodam tyrozyna z ostrovitu smak pomarańczowy.
Chcesz rozwalić tarczyce?
Senność to kilka opcji- rozwalona tarczyca, problemy hormonalne, problem z katecholaminami, brak witamin i komponentów.itd

A popijanie kawa to głupota i wcale nie dziwi mnie ze pojawiła się senność.
  • 102 / 5 / 0

Czy jest sens zażywania L-tyrozyny z magnezem + B6? Chodzi tutaj oczywiście o witaminę B6, z którą L-tyrozyna ma lepiej działać.

Edit.

A jak działa N-Acetylo-L-Tyrozyna, dla przyswajalności też niezbędna jest do niej witamina B6?
  • 21 / / 0

Tyrozyna jest w porządku. Mam teraz produkt Ostrovitu 60tabs 500mg 24,90 z wysyłką. Stosuje 1,5g-2g czasem inaczej w zależności od dnia i mi to staecza, po większych dawkach kiedyś miałem lęki. Jak się skończy zamówię N-ACETYLO-L-TYROZYNĘ w proszku. jak ktoś próbował niech mi powie czy da radę to sypać w japę i popijać czy jest paskudne.
Tyrozyna jak i kakao, ashwagandha, żeń-szeń, rożenieć górski to część mojej stałej suplementacji. Pomagają w przerwach od Medikinetu, bez tego bym kimał całe dnie. :zzz:
  • 4511 / 549 / 0

NALT dobrze zmieszaC z tyrozyna.
Do tego zrodlo wegli i szczypta kreatyny.
  • 2577 / 282 / 0

Mam krete - podbijam ATP.
Tyrkę również. Nie mixowałem.
  • 3020 / 456 / 0

L-Tyrozyna, czy L-DOPA na zwiększenie ilości dopaminy bez telepania się rąk? A bupropionem przejdzie?
  • 7 / / 0

Mam pytanie czy L*tyrozyne , mozna laczyc z : Gotu Kola ( jednocześnie )
i czy alkochol lepiej nie sporzywac w tym czasie

• 585 / 58 / 0

wpadlem na pomysl przetestowania tego aminokwasu jako "bezpiecznej" alternatywy dla l-dopy. cztery dni stosowania po 1g dwa razy dziennie na pusty zoladek i tetno spoczynkowe skoczylo mi o 20 bpm (!) i prawdopodobnie wyjebalo tez sporo cisnienie do gory, bo wczoraj mnie dosc solidnie baniak z tylu pobolewal. dzis odstawilem i od poludnia mam dosc kurewski szczekoscisk, tetno i inne w normie.

prawdopodobnie wiecej z tego robilem tyraminy, stad wlasciwie same uboki. moze ma sens zalecane 1-2x 0,5g, tymbardziej ze jem bardzo duzo miesa. prawde mowiac czuje sie zniechecony do tyrozyny, mimo ze to "tylko" aminokwas i to podstawowy.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata