konstrukcja panelu LED

Moderator: Konopia

• 430 / 38 / 0

Na forum obowiązuję zakaz handlu. Ew. możesz spróbować w dziale Sprzedawcy+. \ TiJaz
  • 930 / 115 / 5

Można i tak - czyli jak kolega wyżej zaproponował.

Generalnie potrzebujesz 10szt CITIZENA , radiator cięty z metra u kucharza, pasta termo-przewodząca, holdery 10szt, zasilacz(e) , kable, lutownica ( 30zł ) i cyna z kalafonią. Wkrętarka , śruby , haczyki. I trochę cierpliwości.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Znani raperzy na marszu za legalizacją marihuany

25 maja o 16.20 grupa zwolenników legalizacji konopi ruszy pod Pałac Prezydencki. Wśród nich znaleźli się jak co roku raperzy.
  • 13 / 1 / 0

GB nie będzie stał w budynku mieszkalnym. Raczej wątpię, że w nocy będzie tam specjalnie ciepło choć można sprawdzić w sumie.

scalono \ TiJaz

Pytanie o te CRI. Szukam tego modelu co wcześniej podałeś (CITIZEN CLU048-1212C4-303H7M4-F1) i póki co nie widzę ich, ale widzę inne tlyko te CRI 90 max, a nie 90. Czy to problem?
Btw, mógłbym wysłać do Cb maila z linkami co znalazłem i byś mi rzekł czy to jest to co trzeba i czy bezpiecznie tam kupować?
  • 930 / 115 / 5

Grzesiek, słuchaj. Bo widzę , że jest problem z ogarnięciem tematu.
Ja też naprawdę nie mam sił tłumaczyć co z czym i jak. Wszystko jest opisane.

Chcesz ? To Ci sklepie taki panel. Jak zainteresowany - wal na maila
tijaz@protonmail.ch
Wróć do „Oświetlenie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata