6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 735 / 31 / 0

Jadłem trzy dni temu 125mg, nie potrzebowałem dorzuta i mnie zmiotło po prostu :D aż przypomniały mi się stare dobre czasy na 6-APB.
POEZJA! :twisted:
  • 167 / 14 / 0

Spróbowałem ostatnio 6-APB (nie miałem okazji tego uczynić przed 1 lipca 2015 roku.) i muszę przyznać, że się rozczarowałem. Dawki 130 mg nie poczułem w ogóle, a po jej podwojeniu pojawiło się wyłącznie lekkie rozluźnienie i odrobinę zmieniło się postrzeganie obrazów, natomiast daleko było do euforii znanej mi z 5-MAPB czy nawet MDMA. Powyższe spostrzeżenia podzielili moi współtowarzysze. Na pewno problemem nie była tutaj tolerancja (ponad 2 miesięce temu był ostatni raz, kiedy korzystałem z serotoninergików, a przerwa od pozostałych substancji wynosiła 3 tygodnie), a sort substancji pochodził z jednego z najlepszych możliwych źródeł.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

24-latka idzie do więzienia za handel, suszu nie znaleziono. Dowód? ZEZNANIA „kolegi”!

24-letnia Karolina* została skazana za handel marihuaną. Rzecz w tym, że w mieszkaniu dziewczyny nie znaleziono ani grama suszu, a podstawą wyroku stały się zeznania jej kolegi, który posiadał 28 gramów zioła.
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

Ja brałam 6-APB w lutym tego roku i mogę śmiało powiedzieć, że to była moja najpiękniejsza faza jaką miałam dotychczas, jeśli chodzi o stymulanty.

Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
Wzięłam jakoś o 19, a wszystko zaczęło się około 20. Na początku lekki nieogar miałam, nie wiedziałam zbytnio CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE, ale było oczywiście to do ogarnięcia. Przez kolejne 10 godzin leżałam w łóżku z kolegą i non stop dzieliłam się z nim moimi przemyśleniami, to nie były zwykłe przemyślenia, tylko takie mega głębokie, prosto z serca :-)
Do tego fajny klimacik miałam w pokoju, tak przytulnie jak lubię, ale właśnie dzięki 6-APB zrobiło się tam jeszcze magiczniej. Światełka, lampeczki wszystkie były tak mega wyostrzone, biło od nich wewnętrzne ciepło [emoji173]
Wszystko mi falowało, te lampki, ściany, niesamowite to było.

Takie efekty utrzymywały się spokojnie do 9-10 rano. Później do 17 pozostała baaaardzo przyjemna stymulacja, zero zjazdu, byłam w świetnym humorze.

Chętnie zjadłabym jeszcze z kimś w te wakacje.
  • 470 / 35 / 0

15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
Zapodana bombka, w ogóle moja pierwsza bombka w życiu. 125 mg - zmiotło mnie na kilkanaście godzin.
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

klawiatura pisze:
15 lipca 2017zerowatolerka pisze:
KILKANAŚCIE GODZIN?! :O
No tak - napisałam wyżej od kiedy do kiedy, co jak trwało :-)
  • 470 / 35 / 0

Kompletnie nie spodziewałam się po tym związku aż tak długiego czasu działania.
Z benzofuranów kosztowałam tylko 5MAPB, które było dla mnie niebywałym odkryciem.
Ale działanie zamykało się w 6godzinach. No ale kilkanaście godzin jazdy to chyba dla mnie trochę zbyt długo :cool: Jednak się nie zdecyduję.
Użytkownik nieaktywny
  • 289 / 12 / 0

Ale ta faza jest baaaardzo przyjemna, subtelna, ja właśnie lubię długie fazyy.
Naprawdę polecam na maxa, i nie ma na to żadnego ciśnienia, nie trzeba nic dorzucać jak weźmiesz odpowiednia dawkę no i oczywiście jeżeli jest z dobrego źródła :-)

Na pewno jeszcze skosztuję i to nie raz.
  • 36 / 1 / 0

Jest coś jeszcze podobnego legalnego?
  • 443 / 11 / 0

Skąd wy macie do tego dojście :-| :rolleyes: Jakie ceny ? :-(
  • 3433 / 420 / 0

15 października 2017sclass pisze:
Jest coś jeszcze podobnego legalnego?
5EAPB z benzofuranów ale nie mam pojęcia czy da namiastkę choćby 6APB.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 1476 uczestników Wejdź na czata