Beta-ketony - Zadaj pytanie specjalistom

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3309 / 312 / 0

Też miałem ten igiełkowy. Potem miałem kryształ i puder, ale albo za mało dawkowalem ale dzialanie bylo slaaabe. Wolalem odpuscic niz walic raje po 100 mg. Igiełkowy był od jednego z vendorów z działu sprzedawcy, i nie wiem czy ma dalej ten sort, niestety raz mnie wyje*** i juz tam nie kupuje.
W każdym razie, wejście nastepowało po kilku sekundach i wzrastalo tak do max 2 minut - nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. Euforia dopamina i pobudzenie. Cmki wchodza po kilku minutach i nigdy taka bomba :D Tutaj zaraz po snifie serce zaczynało przyspieszac... nastepowalo mega pobudzenie i chęć do działania, japa sie nie zamykala . Jak sie przesadzilo z dorzutkami to czlowiek zmienial sie w niedojeba ktory nie potrafi powiedziec zdania :D
Tak serio mówiąc, to wejście jest tym co pamiętam z tych badan i chetnie bym powtorzył. Dziwna sprawa tylko, bo na libido mi w ogole nie weszlo ale wtedy bralem rozne rzeczy i wduzych ilosciach.
@Diabeu666 też zachwalał ten sort, a to raczej stary wyjadacz mocnych rzeczy. 20 /30 mg i było elegancko.
  • 3949 / 705 / 2

eth-cat zamôwiłeś? Nie jest to temat na konkrety, ale z darkwebq czy od vendora. Fuck ja rozglądam się za kotkiem już od roku. meth-Cat w porównaniu z Eth-Catem to jak tygrys z kotem domowym. Pierwszy Cię wypierdoli lub zapierdoli, drugiego możesz pogłaskać, będzie przyjemnie ale może Cię podrapać. kotek wymiata!

Osoby biseksualne i homoseksualne częściej używają marihuany, niż heteroseksualne

Badanie, opublikowane w czasopiśmie Drug and Alcohol Dependence analizuje różnice w częstotliwości spożywania marihuany przez kobiety heteroseksualne, homoseksualne i biseksualne.
  • 66 / 2 / 0

Próbowałeś juz wcześniej e-kota?
  • 5087 / 197 / 8

Ze względu na brak poszanowania dla reguł wątku, wątek zostaje zamknięty.

Proszę kontynuować pogaduszki w Knajpie ketonowej.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata