Beta-ketony - Zadaj pytanie specjalistom

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 844 Strona 85 z 85
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


Też miałem ten igiełkowy. Potem miałem kryształ i puder, ale albo za mało dawkowalem ale dzialanie bylo slaaabe. Wolalem odpuscic niz walic raje po 100 mg. Igiełkowy był od jednego z vendorów z działu sprzedawcy, i nie wiem czy ma dalej ten sort, niestety raz mnie wyje*** i juz tam nie kupuje.
W każdym razie, wejście nastepowało po kilku sekundach i wzrastalo tak do max 2 minut - nigdy z czyms takim sie nie spotkalem. Euforia dopamina i pobudzenie. Cmki wchodza po kilku minutach i nigdy taka bomba :D Tutaj zaraz po snifie serce zaczynało przyspieszac... nastepowalo mega pobudzenie i chęć do działania, japa sie nie zamykala . Jak sie przesadzilo z dorzutkami to czlowiek zmienial sie w niedojeba ktory nie potrafi powiedziec zdania :D
Tak serio mówiąc, to wejście jest tym co pamiętam z tych badan i chetnie bym powtorzył. Dziwna sprawa tylko, bo na libido mi w ogole nie weszlo ale wtedy bralem rozne rzeczy i wduzych ilosciach.
@Diabeu666 też zachwalał ten sort, a to raczej stary wyjadacz mocnych rzeczy. 20 /30 mg i było elegancko.
Rejestracja: 2014
  • 2948 / 368 / 0


eth-cat zamôwiłeś? Nie jest to temat na konkrety, ale z darkwebq czy od vendora. Fuck ja rozglądam się za kotkiem już od roku. meth-Cat w porównaniu z Eth-Catem to jak tygrys z kotem domowym. Pierwszy Cię wypierdoli lub zapierdoli, drugiego możesz pogłaskać, będzie przyjemnie ale może Cię podrapać. kotek wymiata!

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Mikrodozowanie psychedelików poprawia funkcjonowanie w sferze psychicznej - mówi nowe badanie

Jak wynika z ostatnich badań, przyjmowanie niewielkich ilości pewnych psychedelików, znane jako mikrodozowanie [lub mikrodawkowanie] i będące coraz popularniejszym trendem, wydaje się poprawiać ogólne funkcjonowanie w sferze psychicznej oraz łagodzić depresję i stres.
Rejestracja: 2009
  • 66 / 2 / 0


Próbowałeś juz wcześniej e-kota?
Rejestracja: 2009
  • 4957 / 172 / 8


Ze względu na brak poszanowania dla reguł wątku, wątek zostaje zamknięty.

Proszę kontynuować pogaduszki w Knajpie ketonowej.
Posty: 844 Strona 85 z 85
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości