Uszczelnienie

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Witam,
Mam problem z powodu ze box byl nie szczelny przez co swiatlo uciekalo oraz zapach sie kumulowal w calym domu musialem usunac pomidora na out ( wiecie mama itp :P )
Poszukuje najlepszego sposobu na uszczelnienie boxa. Tak zeby nie bylo widac swiatla z boxa noca...
Jaki material najlepszy do tego ?
Co do zapachu zastosuje filtr z kolankiem na gorny wiatrak 12mm + 2x jonizator zeby tylko w pokoju czuc bylo i zeby fajnie sie zasypialo...
Jesli macie sprawdzone patenty podzielcie sie ze mna
Dziekuje z gory

• 1809 / 3 / 0

może i głupio brzmi ale ja polecam PLASTELINE. Jest elastyczna i łatwo się szczeliny boxa zatyka.

Ja uszczelniałem kitem do okien, ale nie jest on aż tak zajebisty bo gdy wyschnie jest twardy i pęka.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

"Posłałem własnego brata do szpitala". Wyrok dla handlarza dopalaczami

Mateusz P. odpowiadał przed sądem za przestępstwo z artykułu 160 paragraf 1 Kodeksu karnego: kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 1 / 0

sylikon lub uszczelki do okien cos w tym stylu:
http://sklep.darmax.com.pl/images/13_14.jpg
uszczelka jest samoprzylepna wiec eleganco mozna uszczelnic drzwiczki a sylikinem cała reszte :) przynajmniej u mnie działało w 10000000% bylo 0 przeswitu :]

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

dzieki za pomysly

Rodzi mi sie jeszcze jeden problem co zastosowac na boczne wiatraczki ?

Użytkownik nieaktywny
  • 56 / / 0

kolanka PCV na wyloty, czarny silikon,

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Kolanka bede zajmowaly duzo miejsca a pozatym ten box bedzie dziwniej wygladal. A i tak wyglada dziwnie teraz . Straszne duze koromyslo :]

• 1809 / 3 / 0

niestety panie git ale żeby było git git giiit to tylko kolanka. Nie spotkałem się z innym rozwiązaniem, aby światło się na zewnątrz boxa przez otwory wentylacyjne nie przedostawało.

• 12 / / 0

Przykryć otwory od wewnątrz folią Alu a od zewnątrz czarnym Jeansem zostawiając boczne przestrzenie na przepływ powietrza. Praktycznie nic światła się nie wydostaje.
Pozdrawiam.
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata