3-FMMC; Metafluoromefedron

Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 1767 / 98 / 0

o związku pisaliśmy z Surveilledem już pare miesięcy temu.
jednak się pojawił:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(3-fluoro-4-methylphenyl)-2-(methylamino)propan-1-one

Na bluelajcie cisza
http://bluelight.org/vb/threads/801316- ... cathinone)
  • 1662 / 182 / 0

Testowane w 2014 osobiście - brak działania nawet przy 500mg.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Piraci kontra świat

Książka "Król darknetu. Polowanie na genialnego cyberprzestępcę" ukazała się w świetnej „Serii Amerykańskiej” Wydawnictwa Czarne. Napisana została z reporterską dociekliwością przez Nicka Biltona, pisarza i dziennikarza „Vanity Fair”, a wcześniej „The New York Times”. Autor nadał jej formę powieści non-fiction, łączącą w sobie interesującą biografię, kryminał ze żmudnym dochodzeniem i sensację pędzącą za zwrotami akcji.
Użytkownik nieaktywny
  • 1767 / 98 / 0

a To ?
surveilled pisze:
Wizz pisze:
A o fluoro mefedronie ktos myslal ?
Ciekawe, to mogłoby działać całkiem zgrabnie:4(fluorometylo)metkatynon.png

Nawet w ustawie nie ma sklasyfikowanego związku o identycznej masie cząsteczkowej (np. izomery N-etylonorflufedronu, fluorobufedronu).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1662 / 182 / 0

Lata od jakoś pół roku coś podobnego o nazwie 4-EFMC, różni się tylko jednym atomem węgla. Głucho o tym wszędzie, więc na 99% klapa.
  • 1794 / 151 / 0

Odkopuję temat, zwłaszcza że pojawił się niedawno w jednym ze sklepów. W sumie nic odkrywczego nie napiszę, na różowym i niebieskim więcej spekulacji niż konkretów i opisów. Ja liczę że to może być ciekawy substytut 3,4-DMMC który bardzo mi przypasił i działał bardzo dobrze jeśli miało się odpowiedni sort. Tutaj może być podobnie. Może za jakiś czas stestuję.
  • 1794 / 151 / 0

Proszę o skasowanie posta u góry, pomyliłem substancje.
Wróć do „Halokatynony”
Na czacie siedzi 1063 uczestników Wejdź na czata