Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1933 / 310 / 0
Tak, bez wątpienia. Coś w co się łatwo wpierdolić (z małymi wyjątkami, jak bk-MDMA). Im twardszy drug, tym większy zjazd, większy moralniak, trudniej skończyć.
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 312 / 12 / 0
Ketony to w chuj uzalezniajace narkotyki, a dlatego, ze euphoria jaka powoduja ma ta specyficzna jakosc doswiadczenia, ten "spark", to satysfakcjonujace poczucie szczescia. Z wszystkich narkotykow jakie bralem to tylko metkatynon, mefedron I kokaina dostarczaly faze tak dobra jakosciowo. Po tych substancjach latwo jest zalapac cisnienie I latwo jest pozniej fantazjowac o cpaniu przez nastepne tygodnie.
moor1992
  • 1014 / 113 / 0
11 października 2010AquaSky pisze:
"Twarde Dragi" to pojęcie zawsze mnie zastanawiało, co to sa twarde dragi?? gdzie leży granica??


Problem mam z psychodelikami z jednej strony nie uzależniają i nie niszczą psychicznie , ale z drugiej strony mocą działania przebijają prawie wszytko.

Moim zdanie taki podział jest bezsensowny to tak jak by próbować WSZYSTKICH ludzi podzielić na mądrych i głupich, skrajności łatwo wskazać ale im bliżej dochodzimy środka tym granica zaczyna sie zacierać.
Psychodeliki to nie narkotyki. Nie uzależniają i nie gwarantują miłych przeżyć, wymagają czegoś od nas w przeciwieństwie do narkotyków.

A narkotyki są bardziej i mniej szkodliwe, chyba dostrzegasz sens oddzielenia od siebie metamfetaminy, heroiny, fentanylu, cracku oraz zioła, MDMA, sajko?
Beta ketony w większości są o wiele słabsze niż oryginalne twarde dragi (poza pojedynczymi wyjątkami) przy tym bardzo szybko uzależniają, niektóre mocno niczym meth i szkodzą bardziej niż stare zabawki.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.