Tlen

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 18 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 406 / 1 / 0


Testowane na kacu alkoholowym - efektów poprawy samopoczucia brak :/ Zobaczymy jeszcze jak z tymi ketonami.
Rejestracja: 2014
  • 28 / / 0


Mam podobne urzadzenie w domu do wdychania tlenu. niestety efekty jakiekolwiek raczej znikome. po intensywnym wdychaniu dochodzi do hiperwentylacji i nic wiecej.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Nieoczekiwany finał egzekucji komorniczej

Po wyłamaniu zamków przez pracowników administracji, stróże prawa wraz z komornikiem sądowym weszli do wnętrza mieszkania. Ku zdziwieniu obecnych, w mieszkaniu znajdowała się specjalnie przygotowana plantacja konopi.
Rejestracja: 2008
  • 425 / 2 / 0


Jeżeli chodzi o dotlenienie organizmu, dodaniu energii i polepszeniu samopoczucia polecam pranayame+ asany(odwrócone znakomicie dotleniają mózg).
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


A rozbawił mnie temat "tlen" jakiś czas temu na forum tego formatu i postanowiłem zdobyć, sprawdzić. Niestety nie czytając żadnych komentarzy...
Powiedziałbym, że pod granicą placebo - "speed" (nadużycie słowa, ale co tam) mniejszy niż po kawce, i co mnie zdziwiło jakby lekkie obniżenie funkcji poznawczych.
Ale jak już pisałem, było to raczej pod granicą placebo, i z tego co czytam, to było placebo :/.
Cóż, jak już koniecznie ktoś chce gaz to lepiej zrobi kupując naboje do bitej śmietany (tzw. rozweselający ;p).
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 356 / 0


doppelganger pisze:

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tlenem inhalacyjnym?
Maska tlenowa i tzw. wąsy tlenowe w szpitalu. W domu natomiast - butla tlenowa. Jeśli chodzi o efekty: samo oddychanie jest przyjemne, wystarczają małe wdechy aby czuć, że mózg jest odżywiony. Głębokie oddychanie prowadzi do zawrotów głowy, mnie trochę zemdliło. Natomiast małe "porcje" są jak najbardziej przyjemne, ale nie jest to żadne działanie narkotyczne. Nie spodziewaj się wystrzelenia/wyspidowania itp. efektów, bo to po prostu tlen ;) Różnica jest taka, że pobierasz go więcej, niż z powietrza atmosferycznego.

ps. colias to jest podtlenek azotu.
Rejestracja: 2014
  • 50 / / 0


efektów "wystrzałowych" brak, za to jak się wdycha za mocno i za szybko można łatwo poczuć się zdecydowanie gorzej ;) tak jak to ma miejsce przy normalnym powietrzu, jak się np. długo dmucha balony. A łatwo o taką sytuację jak się wdycha tlen z myślą o rekreacji, bo szybko chce się poczuć coś naprawdę fajnego (co nie nadchodzi)
Rejestracja: 2010
  • 70 / 4 / 0


A co z autorem dopadło go DEA za posiadanie tlenu? :D tak jak up jedyne co to można złapać taką fazę z przetlenienia co podczas intensywnego dmuchania np balonów.

Huk

Rejestracja: 2015
  • 834 / 15 / 0


The pharmacological effect is doubted; a placebo effect is a more likely explanation.[100] Available studies support a performance boost from oxygen enriched mixtures only if it is breathed during aerobic exercise.[101]
Posty: 18 Strona 2 z 2
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości