Tlen

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 406 / 1 / 0

Testowane na kacu alkoholowym - efektów poprawy samopoczucia brak :/ Zobaczymy jeszcze jak z tymi ketonami.
  • 28 / / 0

Mam podobne urzadzenie w domu do wdychania tlenu. niestety efekty jakiekolwiek raczej znikome. po intensywnym wdychaniu dochodzi do hiperwentylacji i nic wiecej.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Szkocka Partia Narodowa chce legalizacji narkotyków

Szkocka Partia Narodowa poparła dekryminalizację posiadania i zażywania narkotyków - informuje BBC.
  • 425 / 3 / 0

Jeżeli chodzi o dotlenienie organizmu, dodaniu energii i polepszeniu samopoczucia polecam pranayame+ asany(odwrócone znakomicie dotleniają mózg).
  • 87 / 1 / 0

A rozbawił mnie temat "tlen" jakiś czas temu na forum tego formatu i postanowiłem zdobyć, sprawdzić. Niestety nie czytając żadnych komentarzy...
Powiedziałbym, że pod granicą placebo - "speed" (nadużycie słowa, ale co tam) mniejszy niż po kawce, i co mnie zdziwiło jakby lekkie obniżenie funkcji poznawczych.
Ale jak już pisałem, było to raczej pod granicą placebo, i z tego co czytam, to było placebo :/.
Cóż, jak już koniecznie ktoś chce gaz to lepiej zrobi kupując naboje do bitej śmietany (tzw. rozweselający ;p).
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 361 / 0

doppelganger pisze:

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tlenem inhalacyjnym?
Maska tlenowa i tzw. wąsy tlenowe w szpitalu. W domu natomiast - butla tlenowa. Jeśli chodzi o efekty: samo oddychanie jest przyjemne, wystarczają małe wdechy aby czuć, że mózg jest odżywiony. Głębokie oddychanie prowadzi do zawrotów głowy, mnie trochę zemdliło. Natomiast małe "porcje" są jak najbardziej przyjemne, ale nie jest to żadne działanie narkotyczne. Nie spodziewaj się wystrzelenia/wyspidowania itp. efektów, bo to po prostu tlen ;) Różnica jest taka, że pobierasz go więcej, niż z powietrza atmosferycznego.

ps. colias to jest podtlenek azotu.
  • 50 / / 0

efektów "wystrzałowych" brak, za to jak się wdycha za mocno i za szybko można łatwo poczuć się zdecydowanie gorzej ;) tak jak to ma miejsce przy normalnym powietrzu, jak się np. długo dmucha balony. A łatwo o taką sytuację jak się wdycha tlen z myślą o rekreacji, bo szybko chce się poczuć coś naprawdę fajnego (co nie nadchodzi)
  • 70 / 5 / 0

A co z autorem dopadło go DEA za posiadanie tlenu? :D tak jak up jedyne co to można złapać taką fazę z przetlenienia co podczas intensywnego dmuchania np balonów.

Huk

• 834 / 15 / 0

The pharmacological effect is doubted; a placebo effect is a more likely explanation.[100] Available studies support a performance boost from oxygen enriched mixtures only if it is breathed during aerobic exercise.[101]
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata