Halucynacje

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 142 Strona 15 z 15
Rejestracja: 2017
  • 193 / 30 / 0


Co mnie bardzo zaskoczyło - halucynacje dotykowe. Coś o czym, może nie nie wiedziałem, ale czego kompletnie się nie spodziewałem. Fajne zaskoczenie.
Było to znamię wkurwiających latających koło mnie prawdziwych trzmieli. Zakryłem się ubraniem tak, by żaden nie wleciał pod kurtkę/bluzę. Aż nagle zacząłem czuć jakieś wiercenie na plecach, typowo jakby jeden z nich tam się dostał. Delikatnie dotykam tego miejsca palcem i czuję gulę... Ściągam kurtkę, badam teren ponownie i nadal czuję. Ściągnąłem bluzę i ostatecznie koszulkę, oczywiście nic nie było. Coś podobnego zdarzyło się i drugi raz, ale tym razem nie dałem się kurwom trzmielom nabrać.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0


Raz brałem benzydaminę, i halucynacje należały do tych trwałych. Nawet jak wstałem i wyszedłem z pokoju, i wróciłem do niego po 30 minutach, to układ halunów był dalej w takim samym stanie jakim go zostawiłem :D

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.
Posty: 142 Strona 15 z 15
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości