Tramadol + SSRI (antydepresanty)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 143 / 6 / 0

Jaki ma sens leczenie się SSRI, skoro ćpacie tramca?
  • 322 / 34 / 1

Ja bym zmienił pytanie. Jaki jest sens branie ssri przy tramie skoro sam tram jest ssri? Chociaż w historii istnieją combosy tego typu, to nie warto być królikiem doswiadczalnym. Chociaż branie ssru po rzuceniu tramca kosmicznie pomaga

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Jak policja administratorów narkotykowego bazaru znalazła i zamknęła

Choć wielu przestępców jest ciągle na wolności, to wygląda na to, że administratorzy sklepów z narkotykami w sieci Tor konsekwentnie wpadają w ręce organów ścigania. Jakie błędy popełnili bohaterowie tej historii?
  • 23 / 2 / 0

Dawno u psychiatry nie byłam. Ale w PLB mam zmieniony tramadol na oksykodon.
Może czas się wybrać i odstawić antydepresanty, bo i tak chodzę na psychoterapię.
  • 573 / 5 / 0

a 10mg jak biore paroksetyny i tramal w kroplach 100-200mg dziennie i sens wg mnie jest taki, ze paro biore raz dziennie i czas poltrawanie 24h a tramal w kroplach t=ok.6h wiec tramal musialbym co najmniej 3x dziennie brac
poza tym jak odstawiam cos innego GBL czy benzo minimalizuje czy nawet odstawiam ssri zupelnie to przynajmniej sraczki nie mam co chwile i tutaj tramal na plus nie wiem czy mam cos rozjebane czy cos ale zawsze mnie bierze na srake po kazdym zjedzeniu czegos a tramal przynajmniej robi z żadkiej kupy twardą
  • 322 / 34 / 1

Up. Dlatego się pytałem po co brać te dwa leki na raz. Dwa efekty się nakładają, które w nadmiarze mogą zaszkodzić. Ssri jak najbardziej przydaje się na odstawki - dla niektórych. Do końca zycia będę odradzac mieszanie ssri bez ręki lekarza. To jest po prostu zbyt ryzykowne, a zycie mamy jedno.
  • 573 / 5 / 0

czyli rzucić ssri , brac tramal w rozsadnych dawkach
  • 143 / 6 / 0

jak napisano wyżej
nie widzę żadnego sensu, nawet w "sportowym" braniu dragów i leczeniu się jednocześnie antydepresantami
  • 573 / 5 / 0

15 czerwca 2017Muevonir pisze:
Up. Dlatego się pytałem po co brać te dwa leki na raz. Dwa efekty się nakładają, które w nadmiarze mogą zaszkodzić.
odstawilem paroksetyne 10mg, 8dzien obecnie nie biore i zjadlem tramal w wiekszych ilosciach w kroplach , ktore zawsze by mnie kopnelo 200-300mg (tak raz na miesiac sobie biore dla tych ""półsnów "" a tu w ogole nic nie zadzialalo) kiedys myslalem ze to paro mi odbiera przyjemnosc tramala, a teraz okazuje sie , ze odwrotnie?
  • 322 / 34 / 1

Ssri mogą tylko zmniejszyć opioidowe działanie. Przynajmniej tak być powinno. Może brakuje ci tego serotoninowego rushu? Ja szczerze po tramcu rzadko czułem te opioidowe działanie jakie występuje po kodzie cY innych klasykach. Zawsze nastomiast czułem tą symulację kończąca się miłym chillem. Tramal jest słabym opioidem samym w sobie. Aczkolwiek może u Ciebie akurat faza serotoninowa się spodobała jak kiedyś mi i teraz wiadomo będzie ona mniejsza bez innego serotoninergika.
  • 103 / 14 / 0

Co to znaczy tramal w rozsądnych dawkach? Takich żeby coś poczuć czy jak? Poważnie pytam. Tramalem to sobie można co najwyżej ból zęba na trochę wyleczyć albo się naćpać.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata