Czy GBL/GHB może wywietrzeć (stracić moc) przez kontakt z powietrzem?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 10 / 1 / 0

Nie znalazłem takiego tematu a na pewno komuś się to przyda, w tym mi :) W moim gronie dużo osób twierdzi że: czy mniej gbla w butelce traci on swoją moc. Tak więc czy GBL traci swoją moc jeśli ma kontakt z powietrzem ? A tak przy okazji czy GBL przez to ze reaguje z różnymi tworzywami może przez zmieniac swoją konstystencje i przez to słabnąc? Chodzi mi o sytuacje gdy trzymamy gbla w plastiku który nie jest do tego przeznaczony i po czasie już tak dobrze nie działa.

PEA

• 2279 / 250 / 3

Muszę Ciebie zmartwić, ale to nie GBL traci moc. :P

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Dopalacze poszły w kąt, wraca moda na gaz do zapalniczek?

Tak jak pod koniec ub. wieku modne było odurzanie się butaprenem, tak teraz do „łask” wraca gaz do zapalniczek. Jest on tani oraz ogólnodostępny. Jednak jak wyjaśniają specjaliści, potrafi być również śmiertelnie niebezpieczny.
  • 10 / 1 / 0

08 czerwca 2017PEA pisze:
Muszę Ciebie zmartwić, ale to nie GBL traci moc. :P

Mnie to nie zmartwisz bo ja za długo znam ten środek:) Napisałem w temacie ze uważają tak głównie moi znajomi, ja nie jestem pewien, moim zdaniem na pewno coś się dzieje jak się trzyma w złym opakowaniu, często głowa mnie bolała po takim geblu przelanym do jakiejś plastikowej butelki. Czekam na kogoś co ma coś więcej do powodzenia w tym temacie :) Dla mnie zmniejszona tolerancja działa tylko wtedy jak pijesz w ciągu. Ja mogę pic codziennie 1.4 i tolerancja się nie zwiększa. (sprawdzane, przez pół roku co dziennego picia)

PEA

• 2279 / 250 / 3

Jako osoba mająca doświadczenie z chemia (bo chemikiem przez "skromność" się nie nazwę), muszę Ci powiedzieć, że GBL ma zbyt korzystny rozkład ładunku i korzystną energię wewnętrzną. O ile środowisko nie jest zasadowe, to nie powinno się nic stać. O wietrzeniu nie ma mowy, to nie perfuny i nie roztwór. To czysta substancja bez odoru maku o zajebistym smaku. Jest cięższa od wody i nielotna.
  • 10 / 1 / 0

Nie cytuj posta nad Tobą.

I wszystko w temacie, dziękuje dobranoc :)
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata