Zmiany twarzy po używaniu GBL w ciągach.

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 208 / 2 / 0

Ja mam nabrzmiałe całe ciało. Przez GBL mam nadwagę, a jeszcze w ciągach jak walę to całe ciało napompowane wodą, duże pory i przetłuszczająca się skóra
  • 4181 / 554 / 11

Opuchnięty ryj.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Tajemnicza choroba i kolejne zgony wśród użytkowników e-papierosów

Jak informuje CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) dotychczas na terenie 46 stanów i Amerykańskich Wysp Dziewiczych potwierdzono 805 przypadków uszkodzenia płuc u palących e-papierosy. J
  • 3309 / 312 / 0

morda moze byc blada jak niedospisz , spocona, ogolnie bardziej w strone alkusa niz narko -niewyspanie to klucz w tej sprawie. Ja rżne gabe i wrzucam na sen etizolam lub fzepam. Polewki na sen mumifikuja cial0.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Yyy... nie polecam. :P
  • 57 / 4 / 0

Po prostu sen, dużo jeść (mi po odstawieniu GBL chce się żreć i to pomaga), witaminy na wyrównanie w bani (dobrze pomagają l-glutamina, gaba i podobne, wit c, olimp stress control mogę polecić) i przede wszystkim ruszyć pizdę na jakąś siłownie, bieganie, spacer żeby organizm zaskoczył na obroty.
Ogólnie to GBL zamula perspektywy działań, normalnie to samemu chce się ruszać, a po GBL wyjazd na trening jest jak od niechcenia, bardziej dupy w głowie i bajlando. :gun: Ale trenować po GBL też się da, treningi nawet są zajebiste, tylko trzeba uważać żeby się nie wyjebać z bieżni. Ostatnio jakieś losowe dupy uczyłem martwego ciągu zgieblony i zabawa była przednia, stały i słuchały grzecznie :old:
  • 57 / 4 / 0

Opuchniety ryj, bardziej blady, mniejszy wytrzeszcz oczu, spadek cisnienia przez zatrzymana wode, po ciagu glownie na sodowych gabkach, na koniec polecial jeszcze g. Zanik meskich rys twarzy, wczesniej mialem kwadratowy ryj z wyrazna szczeka, ktory sadzac po ilosci zlapanych w siec trakcie ciagu i na tinderze chyba cos tam dzialal na nie. Teraz cos z niego zostalo, ale zauwazalnie gorzej, rowniez przez olanie sportowego trybu zycia i treningow w trakcie ciagu. :wall:
W trakcie ciagu na baklo ten problem nie wystepuje, nie zauwazylem.
Nic, bedac swiezo po ciagu, pora wrocic do formy. :gun:
  • 3047 / 174 / 0

Ze ci sie jeszcze chce to cpac po takich wybrykach.
Co te receptory GABA to ja nawet nie...
  • 10 / 1 / 0

Zmiany na twarzy i ogólnie zły stan skóry (np grzybica) może być odpowiedzialny zbyt wysoki poziom kortyzolu, który podczas ciągu jests podbijany po każdej polewce. Zbyt wysoki kortyzol ma negatywny wpływ na wiele czynników np. jakosć i długość snu, ogólne zmęczenie, słaba cera, skora i wiele innych. Osoby które piją w ciągach a maja problemy ze skorą powinni sobie zrobić badanie kortyzolu (koszt 15-25zł) .
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata