gasnacy hps

Moderator: Konopia

• 10 / / 0

Witam !!
Czemu dobrze dzialajacy hps po pewnym czasie zaczyna mi sie walic... nie wiem co jest przyczyna objawem jest to ze zapala sie rozpala swieci ladnie a po max 5 min sie resetuje, wylacza i wlacza za 2 min i tak caly czas ... ocb ?? dzieki za jakiekolwiek sugestie :)
Pozdrawiam

re

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

witam. twoja lampa jest przepalona - spojz na jaznik - prawie caly czarny. (jesli jednak jest lekko osmolona przy elektrodach - kolo drutow wchodzacych do jaznika) oznacza to ze masz zbyt mocny balast - np do lampy 250w a ty masz 150w. przez to lampa dosaje zbyt duzy prad i sie przegrzewa. pozdraiwam

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Polskie leki przerabiane w Czechach na narkotyki. 5 osób zatrzymanych za produkcję metamfetaminy

Pięć osób, obywateli czeskich, zatrzymała na początku lutego policja z Jesenika. Są zamieszani w proceder sprowadzania i przerabiania leków z pseudoefedryną z Polski. To efekt długotrwałej pracy operacyjnej policjantów kryminalnych.
Wróć do „Problemy techniczne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata