GBL – Lamotrygina a odstawienie

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

PEA

• 2335 / 247 / 3

Dokładnie, homeostaza. A czas? To kwestia osobnicza oraz staż.
  • 117 / 13 / 0

Fenetylamina pisze:
Dokładnie, homeostaza. A czas? To kwestia osobnicza oraz staż.
No ale mniej więcej, rozwiń jakoś.

Pasażer zapalił marihuanę na pokładzie, samolot awaryjnie lądował w Denver

Niesforny pasażer zmusił samolot linii American Airlines do awaryjnego lądowania w Denver. Mężczyzna powiedział innym pasażerom, że jest pod wpływem kokainy, po czym zamknął się w łazience.
  • 57 / 4 / 0

Moim zdaniem kluczowy lek w odstawieniu GBL/GHB po wyniszczajacym ciagu powodujacym skutki mocne skutki uboczne.
Wrzucenie 100-200mg zaleznie od poziomu glutaminianu, ktory szaleje w trakcie odstawienia powoduje zablokowanie jego istnienia w organizmie i usuniecie skutkow ubocznych zwiazanych z nim. W moim przypadku w moment wrocila prawidlowa cieplota ciala, drzenie rak, zmniejszylo sie nieco napiecie nerwowe i poprawilo samopoczucie, ograniczyl ogromne pocenie sie w nocy, gdy cale gowno wychodzi z ciala. :-)
Bardzo trafiony lek.
Pozdrawiam Fenetylamine za pomysl stosowania go, jesli byl pierwszym, ktory na niego wpadl. :cool:

PEA

• 2335 / 247 / 3

W sumie wszystko zaczęło się od tego, że miałem go w pizdu na uczelni, więc czemu by nie pożyczyć...? %-D
  • 117 / 13 / 0

I co, łączyłeś w końcu tą lamotrygine z gieblem?
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 1 / 0

Podbijam pytanie Nadczłowieka :D

PEA

• 2335 / 247 / 3

To nie jest pytanie do osoby, która przyjmuje na sen nawet 5 różnych substancji naraz. ;)
Mimo wszystko chętnie bym się dowiedział.
Wiem, że lamotrygina jest bardzo dobra na odstawkę. Miałem napisać poradnik, ale jestem ostatnio mało aktywny na forum.
  • 57 / 4 / 0

Nic nie daje, moze delikatnie cieplej i temperatura ciala tak nie wariuje jak schodzi giebel. Na zajebista faze nie licz.
  • 305 / 3 / 0

A jak z dawkowaniem, mozna od razu 100mg wrzucic ? I czy w dzien czy na noc, obstawiam drugie :P
  • 305 / 3 / 0

I jeszcze jedno pytanie później zmniejszać dawki czy nie ?
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata