Co złego zaczyna się dziać z moją MJ ... ? ( wersja obrazkowa )

twoja roślina jest widocznie osłabiona, żółknie lub więdnie? Napisz, a uzyskasz pomoc

Moderator: Konopia

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Heya

Powinno się przydać , mimo iż na forum aktualnie znajduje się dość sporo informacji na temat , jak rozpoznać i skutecznie zwalczyć problemy związane najczęściej z niedoborami pierwiastków - wersja uproszczona z profesjonalnym opisem.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Od siebie dodam, że naprawdę warto zaopatrzyć się w PHmetr - poprzez regulacje PH wody przy jego pomocy , do poziomu 6.3-6.5 - 7 , eliminujemy już na samym początku kilka z podanych na diagramie niechcianych sytuacji.

Jak widać , optymalny przedział PH dla konopii to min 6 - max 7 - w tym przedziale roślina pobierze swobodnie to , co jej potrzebne do wzrostu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Proszę bardzo :)
Tabela ( post powyżej :old: ), diagram widoczny poniżej + świetny temat, opisujący jak rozpoznać co nasze pociechy trapi , znajdujący się na tym forum, konkretniej TUTAJ - autorstwa [mention]Mr.LaTacha[/mention] - dziękuje kolego, świetna robota :yay: !!! Zwiększyliśmy znacząco prawdopodobieństwo rozpoznania problemu , jak również skutecznego jego likwidacji.

Warto też zerknąć do działu Konopie - choroby i problemy

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]


Tabela w właściwej, czytelnej rozdzielczości <- klik :)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Młody Słowak obudził się po polskiej stronie Tatr z marihuaną w kieszeni

Zakopiańska policja zatrzymała 20-letniego obywatela Słowacji, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna zasnął w autobusie i obudził się po polskiej stronie. Teraz odpowie za nielegalne posiadanie marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Choroby i problemy”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości