Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 156 Strona 13 z 16
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Znalazłem taką miejscoweczke:
http://imgur.com/a/8L3bI

Gąszcz drzewek których nie mogę zidentyfikować, wiecie czy to jakieś drzewka z których pozyskuje się jakieś surowce? Zastanawiam się czy ktoś to miejsce odwiedza. Lasek jest całkiem rozległy i w głębi chciałbym wyciąć trochę miejsca na planta. W środku spotkałem raz na jakiś czas korytarze ujęte na zdjęciu, lecz miejsce nie wygląda na odwiedzane przez nikogo. Co myślicie o tym spocie?
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Nie zastanawiaj się - zaopatrz się profilaktycznie w jakiś nawóz organiczny, widać , że ziemia żyzna - teren "zapuszczony" - dla mnie bajka :)

Przejdź się kilka razy w te tereny , rekonesans by się jednak przydał , jeśli do końca nie jesteś pewny.

Przytnij tylko te drzewka , żeby rośliny miały dostęp do słońca - całych nie ścinaj. Reszta buszu bedzie , tego nie ściętego , podziała jako naturalny kamuflarz.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Zagrożenia neuropsychiatryczne w leczniczym stosowaniu marihuany

Omawiając kwestię kompleksowego lub leczniczego uregulowania dotyczącego konopi indyjskich, głównym często słyszanym kontrapunktem, który w większości uniemożliwia rozważną debatę, jest to, że marihuana wywołuje skutki neuropsychiatryczne, które czynią z niej niebezpieczny produkt.
Rejestracja: 2017
  • 2 / / 0

Możecie się odnieść jakoś do tych drzewek? Ponieważ całe pole zapelnione jest jednym gatunkiem i najprawdopodobniej sztucznie posianym przez ludzi. W głowie pojawia mi się scenariusz w którym te drzewa puszczają owoce i rolnik podczas słonecznego dnia zbierając plony znajduje mój słoneczny plon xD

Zastanawia mnie też ta kwestia: czy jak zacznę kiełkować nasiono na początku przyszłego tygodnia to nie zamulałem trochę za bardzo i jaki to może mieć wpływ na plony?
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Podobne, by nie te same krzaki spotykałem przy rozlewiskach, łąkach ale nie mam pojęcia co to jest , nie chcę Cię w błąd wprowadzić - ja bym sie nie przejmował tylko sadził.
Spota masz mega zarośniętego , nie widać , żeby ktokolwiek ten teren odwiedzał.

Może niech ktoś inny się wypowie, albo zerknij w katalog roślin - będziesz pewny.

Jakbyś zaczął kiełkować pod koniec czerwca - to byłby z deka za późno. Wykiełkujesz teraz, będziesz pewny, że przymrozek Ci krzaków nie zabije ;)
Rejestracja: 2010
  • 1053 / 25 / 0

Mam na zbyciu nasiona, znalazlem fajna miejscowke ale jest srednio naswietlona, warto zasadzic dla samego faktu i uzbierac te kilkadziesiat gram ?
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Co masz na myśli pisząc " średnio naświetlona " ?
To , jaki będzie efekt końcowy , nawet najstarsi górale nie wiedzą :)
Geny , jakość podłoża ( ph gleby , jałowa lub bogata w składniki odżywcze ) ilość i jakość oświetlenia... nie wiem ile g zbierzesz bo ciężko określić.

Kilka h dostepu do pełnego słońca i można działać. Jakościowo może być troszkę słabiej ( plon , moc ) - ale nie specjalnie.
Opcja druga - możesz komuś oddać pestki :)
Rejestracja: 2010
  • 1053 / 25 / 0

btw mam sadzonki w wysokich kartonach po mleku, jak to przetransportowac na spota by nie uszkodzic rosliny? Dostepu do samochodu nie mam opcjonalnie rower?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

kartony do większego kartonu, wyższego od plantów, luzy w kartonie wypełnić gazetami, żeby się nie przewracało , jak więcej sadzonek to na kilka razy pewnie

scalono / TiJaz
17 maja 2017Xaaxaa pisze:
Znalazłem taką miejscoweczke:
http://imgur.com/a/8L3bI

Gąszcz drzewek których nie mogę zidentyfikować, wiecie czy to jakieś drzewka z których pozyskuje się jakieś surowce?
to wierzba, a skoro wierzba to może być wykorzystywana, ale niekoniecznie w tym przypadku
scalić proszę, pojebało mi się
Rejestracja: 2015
  • 1573 / 46 / 0

A więc jest taka miejscówka: http://imgur.com/a/F6W6l
Jest szambo obok więc domyślam się że mogło by to zadziałać jak naturalny nawóz... Zresztą pokrzywy chyba to potwierdzają. Planuje zasadzić tu automata lub więcej. Sadzić do tej ziemii czy do własnej? Do donicy czy nie?
Jest to praktycznie na polu więc jakieś zagrożenia (od str zwierząt)? Co z nimi zrobić? Chociaż tam akurat sarny chodzą ale eh. Nawet w krzakach tam teraz była. Pole z lewej niestety dosyć nie dawno ścięte więc co nie co widać ale już troche rośnie. Ogólnie to nawet lepiej jak roślinka wyjdzie mała. Może lst.

Najbezpieczniejsza metoda na conajmniej dwa gramy? Najefektywniejsza na więcej?

I jeszcze jedno. Miałem sadzić ak47
Rejestracja: 2014
  • 8887 / 1203 / 0

^
Chcesz uprawiać dla 2 gramów? ...
Posty: 156 Strona 13 z 16
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1324 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość