Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 156 Strona 12 z 16
Rejestracja: 2010
  • 486 / 67 / 0

cichywedas666 pisze:
Jeżeli las powinny byś to duże odległości od miejsca zamieszkania, na typowych wsiach w zaroślach dojazd powinien zajmować min 30 min samochodem tak na oko
Nie zgadzam się z tym. 30 minut, ale na kolanach, jako minimum: tak.
Niesłuszna karma :)
Rejestracja: 2016
  • 45 / 3 / 0

Jakieś skuteczne rady na sarny?
Mam świetną miejscówkę, dookoła rosną pokrzywy, a lipy skutecznie maskują zapach. Jedynym problemem są właśnie zwierzęta. Już raz mi zeżarły krzaki. A te ćpuny na kopytach nie boją się ludzi, bo podchodzą nawet pod sam DOM.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

40 Amerykanów umiera co miesiąc z powodu nowego, syntetycznego opioidu

Izotonitazen to nowy syntetyczny opioid, który nie został jeszcze objęty regulacjami. Liczba zgonów tymczasem rośnie.
Rejestracja: 2014
  • 84 / 1 / 0

Owiń miejscówke drutem kolczastym powinno pomóc
Rejestracja: 2014
  • 263 / 10 / 17

czy mrówki mogą coś zrobić rośliną?
Rejestracja: 2009
  • 493 / 106 / 0

Mogą. Jeżeli posadzisz przy mrowisku (nie mowie- przy kopcu, bo nie zawsze mrowisko "naznaczone" jest kopcem (:-) nomen omen :-) kopcę ...), to podziemne prace inżynieryjne naszych młodszych braci najprawdopodobniej wyznacza granice swobodnej expansji hadesu prowadzonej przez nasze :-) (jeszcze mlodsze) siostry .......
Nic gorszego niż poprzegryzane korzenie .....
PZDR Zuchwaly Rolniku !!!
Rejestracja: 2016
  • 7 / / 0

W tamtym roku moja roślina rosła sobie w najlepsze przy mrowisku i urosła bardzo dorodna więc nie wiem czy mrówki mają na nie taki wpływ. Mam pytanie czy orientujecie się co może podgryzać liście bardzo małej roślinie jeśli to nie są ślimaki (roślina jest zabezpieczona przed nimi w 100%) ?
Rejestracja: 2009
  • 493 / 106 / 0

Ha,ha mrówki !!! Serio ...
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

na sarny - dziki i inne zwięrzęta lubiące wpierdzielać lub/i łamać przypadkowo krzaki - płyn nasen w tabletkach - warto zainwestować. Do tego jakaś trutka na ślimaki - te obślizłe skurczysyny lubią się raczyć łodygami , szczególnie główną. Na mszyce - wywar z tytoniu i problem mszyc / koników zapolnych i innych chamskich szkodników

Taki asortymen pozwoli spokojnie spać , został człowiek - tu już już loteria - jeśli miejscówkę wybrałałeś źle , łatwo dostępną - po części jest to Twoja wina. Jeden zostaw, jeden ukradnie - trzeba być dobrej myśli i znaleść ciężko dostępne miejsce.

z fartem
Rejestracja: 2010
  • 1049 / 24 / 0

Witajcie bracia i siostry rolnicy :D Mieszkam w Holandji, wiec legalnie moge sadzic do 5 plantow :D Problem w tym ze mieszkam na poludniu gdzie wszedzie jest zawalone polami i prywatnym iterenami, co w takiej sytuacji gdzie trudne o laki nie nalezace do nikogo ? Dzieki !
Rejestracja: 2017
  • 863 / 121 / 5

Siemka

Proponuje na mapy zerknąć. Z czasem "pola i prywatne tereny" przestaną Ci przeszkadzać , lecz ludzie , których można spotkać dosłownie wszędzie i wtedy, kiedy najmniej byś się ich spodziewał.
Samochód ułatwi Ci sprawę dostania się na miejscówe , ale PL blachy + 3 łysych typa , blant w łapie... :) Oczywiście strzeliłem , ale lepiej zachować szczególna ostrożność , nie jesteśmy u siebie.
Język też warto znać , wymiana 2 zdań z spotkaną osobą napewno nie pogorszy sytuacji.

Pozdrowienia i powodzenia
TJ
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Posty: 156 Strona 12 z 16
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1197 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości