Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 347 / 5 / 0
Tabletki Lirra zawierające 5 mg lewocetyryzyny dichlorowodorku nadadzą się jako antyhistamina do kodeiny/PST ? Ktoś coś wie ? Próbował to ? Jeśli tak to czy podbijają działanie opio i dobrze radzą sobie z histaminą i ile czasu przed opio to wrzucać ?
  • 52 / 1 / 0
Tak.
2.5mg u mnie całkowicie niweluje dość silną reakcje histaminową po 300mg kody. Nie licz jednak na jakiekolwiek "podbicie" opio tj. działanie sedatywne wynikające z samej antyhistaminy, bo lewocertyzyna jest wyjątkowo selektywna na H1 i nie uświadczysz żadnych bonusowych efektów, te występują tylko przy antyhistaminach 1 generacji, a lewocertyzyna jest 2 albo 3 juz nie pamietam.
  • 600 / 106 / 0
Lewocetyryzyna to antyhistamina 3 generacji, działa bardzo selektywnie. Jest lewoskrętnym enancjomerem cetyryzyny. Dostępna jest w wielu lekach otc.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 2430 / 562 / 155
5 mg wystarcza do zniwelowania swędzenia po opiatach / opioidach, ale nie wzmacnia ich działania. Antyhistaminowo na dłuższą metę w sam raz.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
Jak dla mnie to najlepsza anty-histamina pod DHC albo kodeinę, niestety przy majce miałem wrażenie jakby spłycała wjazd. :niewiem:
Nigdy się nie narkotyzowałem ponieważ sam jestem narkotykiem

Salvador Dali
  • 88 / 15 / 0
Kurde lirra gem 7tabletek prawie 12zl. Jak sprawdzałem w necie to cena poniżej 4zl. Lipa.
Może mi ktoś polecić tanią antyhistaminę taką raczej zamulającą?
Uwaga! Użytkownik Bolec89 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 600 / 106 / 0
Na receptę wychodzi taniej.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 88 / 15 / 0
Na receptę wychodzi taniej jeżeli masz zaświadczenie od alergologa. Bez tego POZ wypisze co najwyżej reckę na większe opakiwanie, które nie jest refundowane. Przeważnie trudno dostępne, bo proponują tę samą ilości w mniejszych, na które papieru i tak nie trzeba. I niewiele tańsze.
Uwaga! Użytkownik Bolec89 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.