Długotrwałe użytkowanie nbome'ów

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 27 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2014
  • 129 / 7 / 0

NieLubieZielska pisze:
A jak z pamięcią to jest według mnie najważniejsze to, że jest się chorym na nery jest akceptowalne ale zostanie mniej sprawnym intelektualnie już nie bardzo.
nie zauwazylem zadnych zmian procz tego hppd, predzej sobie mózg rozjebiesz palac maczany lub zwykla trawe niz biorac nbomy ale jestem teoretykiem bo musiałbym brać pewnie przez rok co tydzien/dwa zeby sie przekonac czy zaszlyby jakies zmiany w mózgu ale nie będę sprawdzał %-D
Rejestracja: 2010
  • 134 / 26 / 0

NBOOMe bardzo szkodzą takich schizów i flashbacków nie miałem po niczym,a wcale nie brałem NBOOMe tak wiele. Bardzo szkodzą łepetynie, więc lepiej ich zbyt często nie brać.

Co ciekawe AL-LADa brałem więcej razy i nigdy nie miałem żadnych skutków ubocznych występujących po dłuzszym czasie od brania.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Irlandzki diler narkotykowy oddał 56 mln USD w BTC

Irlandzkie władze zmusiły dilera narkotykowego do przekazania im ponad 56 mln USD w bitcoinach (ok. 5500 BTC). To efekt wyroku sądu, który skazał go za działalność przestępczą.
Rejestracja: 2016
  • 49 / 4 / 0

Około 20 tripów na 25b w czasie 5 miesięcy, było to rozłożone mniej więcej tak: 15x 1mg, 4x 0.5mg i 1x 1.5mg. Z efektów ubocznych fizycznych zauważyłem częstsze występowanie zawrotów głowy po wstaniu z pozycji siedzącej. Z psychicznych: HPPD; głupie idee filozoficzne, które były obecne bardzo długo; lepsze samopoczucie na codzień; może nieznaczny negatywny wpływ na pamięć krótkotrwałą.
Rejestracja: 2011
  • 414 / 41 / 0

18 marca 2017ddifs5e pisze:
głupie idee
Tak z ciekawości, czy mógłbyś je przytoczyć?
Rejestracja: 2010
  • 3036 / 108 / 0

18 marca 2017Radioaktywny Pakt pisze:
18 marca 2017ddifs5e pisze:
głupie idee
Tak z ciekawości, czy mógłbyś je przytoczyć?
Istotne jest to, że podczas działania NBOMe mocno podbijały ego, tak więc rodziły się z tego chujowe idee
Rejestracja: 2016
  • 49 / 4 / 0

Wiara w to, że osobowości wszystkich ludzi to jakaś duża kula ze skórą podobną do tej z pomarańczy - towarzyszyło mi to przez jakieś 2 miesiące. Wiara w jakichś "złych" ludzi, którzy "przesadzają" we wszystkim, a są puści w środku i są przyczyną zła na świecie, minęło dopiero po tripie na 2cb+mj 2 tygodnie temu. Domyślam się, że chodziło tu o konsumpcjonizm i używanie alkoholu. Wiara w to, że świat jest deterministyczny, wolna wola to iluzja, wszystkie nasze myśli są wynikiem reakcji chemicznych - w sumie to wciąż mi się wydaje prawdopodobne. Wiara w to, że są 2 sposoby na spędzenie szczęśliwego życia, tylko tego nie jestem w stanie opisać tak, jak wtedy, gdy w to wierzyłem - 1 to szczęście chwilowe, które przemija i można je wspominać, 2 to osiągnie celów i obserwowanie skutków osiągnięć, czyli szczęście, które zostaje i się gromadzi. Teraz mi to trochę wygląda tak, że 1 to było szczęście serotoninowe, a 2 dopaminowe, pewnie z tego się wzięła ta idea. Prawdopodobnie idee te powstały na skutek uczucia na nbomie, że wszystko jest regulowane przez proste prawa, a pod wpływem oczywiście łatwiej nie zauważyć, że te idee nie były spójne. O ile byłyby to pojedyncze myśli, to nie byłoby nic złego, tyle, że to były wierzenia.
Rejestracja: 2011
  • 414 / 41 / 0

No to ładnie ;] Dzięki za odpowiedzi chłopaki.
U mnie dragonfly powodował gówniane idee i też ego było po nim napuszone.
Dopiero łysiczkami się po 'tym' naprawiłem.
Posty: 27 Strona 3 z 3
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 797 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Szyczu i 0 gości