Halucynacje po stymulatach/euforiantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Posty: 62 Strona 5 z 7
Rejestracja: 2014
  • 745 / 32 / 0

MDMA Daje fajne CEVy. W sumie to najlepsze jakie miałem, dominują fioletowo-zielone kolory i bycia w środku nich, tak jakby robi się przestrzeń w głowie w którą można wejść i na około są wizuale :D

A takie typowe halucynacje to miałem jak dostałem srogo zanieczyszczonego giebla, na początku zadowolony, bo bardzo euforycznie robił, ale po 0.8ml nie dało się spać przez 2-3dni. Wtedy w nocy miałem grube wkręty, że nad głową jakieś światło pomarańczowe mi świeci, a jak chciałem na nie spojrzeć to gasło. Cały czas myślałem o tym, że szufldka która jest nad moim łózkiem spadnie i mi łeb rozdupcy (aż w końcu rzeczywiście spadła z niej lampka, sama, wtedy to już uznalem ze za grubo jest i poszedłem po estazolam :moody: ).
Potem pierwsze sny to były tak pojebane na pograniczu snu i jawy. Najgrubszą wkrętę jaką złapałem, to takie płynne przejście ze "snu" do wybudzenia się, że nie zauważyłem że śpię, a że sen był o tym, że pomagałem ludziom z krajów trzeciego świata wykonywać obliczenia wytrzymałościowe śrub za pomocą... kołdry, to gdy się obudziłem i zobaczyłem, że kołdra przestała ustawiać maksymalne naprężenia na śrubie to się wkurwiłem, popłakałem, aż zacząłem się zastanawiać jaki system operacyjny ma kołdra, czym jest kołdra, po paru minutach do mnie doszło co odpierdalam :wall: %-D
Rejestracja: 2014
  • 625 / 44 / 13

Po dużych dawkach 5-EAPB u mnie raz, a u kompana wielokrotnie wystąpiło zjawisko tzw. "Shadow people".

MDMA w leczeniu zaburzeń psychicznych

Psychodeliki są badane jako środki do leczenia zaburzeń psychicznych od lat. Niektóre z nich jak np. ketamina zostały już zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków FDA w terapii depresji lekoopornej. Inne takie jak LSD, psylocybina, a zwłaszcza MDMA, są poddawane szczegółowym badaniom w tym kierunku.

Wiosenna ofensywa CBŚP przeciwko plantatorom „trawki”

Funkcjonariusze CBŚP zlikwidowali w okolicach Częstochowy i w Zielonej Górze cztery plantacje konopi indyjskich z blisko 400 krzakami tej odurzającej rośliny. Mimo niezbyt imponujących rozmiarów tych przybytków, były one tak urządzone, aby zmaksymalizować zbiory. Zdaniem policjantów, nadzorcy plantacji mogli z nich uzyskać podczas jednych „żniw” około 100 kg marihuany.
Rejestracja: 2016
  • 529 / 18 / 0

^ludzie z cienia dookoła ciebie którzy jakby z zainteresowaniem obserwują co robisz?
miałem tak po dojebanym miksie 3-FEA, RTI-111 i 4M-MPH
Rejestracja: 2014
  • 3145 / 445 / 0

O tak, empatogeny dają najlepsze ever CEVy, raz po MDMA zamknąłem oczy (i jak dobrze pamiętam leciał mój ulubiony zespół na takie zabawy - Carbon Based Lifeforms), to na bialutkim tle spadały różne kolorowe jak tęcza - wzory chemiczne, magia :)

amfetaminy głownie dają psychozy po przedawkowaniu lub złej kondycji receptorów - stąd te halucynacje, ale to już jest inna bajka. Psychodeliki i empatogeny dają naturalne halucynacje (oczywiście wizje).

Ale te na psychozach po stimach też były ciekawe i miały coś w sobie - chociaż nie warto doprowadzać się do takiego stanu.
Rejestracja: 2014
  • 3636 / 959 / 2

Zmieszałem pillsy zielone koniczynki z 3-5g 3MMC w jedną noc, jedną kreską bufedronu. Miałem halucynacje takie, że jakiś wilkołak za drzewami się skrada, potem jakby wszystko zaparowało kolorowym dymem i ogarnąłem, że to ZS :/ co było potem nie będę pisał.

Po etylofenidacie (bardzo dużo) odjebało mi i to porządnie. Słyszałem, jak gadają o mnie moi znajomi, którzy zrobili sobie bazę pod moim mieszkaniem, aby podsłuchiwać, ciągle tylko ich głosy słyszałem, i w ogóle z okna jakieś postacie widziałem, co mnie szpigują, to wyleciałem przed blok za nimi i nikogo nie było. Chyba z 3 dni albo więcej (straciłem wtedy rachubę) tak mnie trzymało.

Po 3MMC+PEA - ciąg 5dni (nie wiem dlaczego inaczej zadziałało!) jak wyszedlem przed blok, to wszyscy ludzie byli cali czarni, bez kształtów, romazani, unosił się z nich czarny dym. To było popieprzone, jak w egzorcyzmach emily rose.
Rejestracja: 2014
  • 3145 / 445 / 0

Po 3mmc 2g prawdopodobnie miałem ZS albo w granicach - przyjebałem ostatnią kreskę w nos i mnie zbiło z nóg, słabo mi się zrobiło to położyłem się do wyra, zamknąłem oczy i latałem kamerą po miastach, ludzie przechodzili przez pasy, szli do pracy, szkoły itp. Im dalej w las tym lepsze wrażenia, ale bardzo ryzykowne.
Rejestracja: 2018
  • 68 / 9 / 0

Da się jakoś zapobiec / zmniejszyć halucynacjom węchu (zgnilizna) po podniesieniu noradrenaliny? Mam to nawet po puszce energetyka (ale nie zawsze).
Co dziwne te haluny potrafią wystąpić następnego dnia (szczególnie przy yerbie pitej powoli cały dzień).
Rejestracja: 2017
  • 2070 / 330 / 0

Po srogim przećpaniu MDMA/ketony różne

Przedmioty żyją, ruszają się, coś pierdolą..
obraz się cofa/przybliża, sufit się wali na łeb

to straszne :wall:
Rejestracja: 2009
  • 493 / 107 / 0

12 maja 2018czynastolatek pisze:
Da się jakoś zapobiec / zmniejszyć halucynacjom węchu (zgnilizna) po podniesieniu noradrenaliny?
A skąd pewność, że to po podniesieniu noradrenaliny ??? Sam sugerujesz mi inne możliwosci :
12 maja 2018czynastolatek pisze:
Mam to nawet po puszce energetyka (ale nie zawsze).
Co dziwne te haluny potrafią wystąpić następnego dnia (szczególnie przy yerbie pitej powoli cały dzień).
- tu nie ma widzianego przez Ciebie związku przyczynowego ! Zwróć uwagę, że :
12 maja 2018OdwiertKorzenny pisze:
Po srogim przećpaniu (...) Przedmioty żyją, ruszają się, coś pierdolą.. obraz się cofa/przybliża, sufit się wali na łeb to straszne :wall:
więc to haluny słuchowe i vizualne (jak w chorobach psychicznych ... ) . Nie słyszałem zaś o węchowych, ani od dragozjadów :cool: , ani psycholi ... O węchowych czytałem tylko, ale one towazyszyły zmianom w mózgu. Greshwin przed śmiercią na raka tego organu czuł zapach palonej gumy ... Nie twierdzę, że masz raka, ale serio piszę, bo to dziiiiiiiiwne !!!
Rejestracja: 2018
  • 68 / 9 / 0

Sorki, zapomniałem o jednej rzeczy wspomnieć - Medikinet w dawce >= 20mg wywołał to samo.
Fakt, może nie jest to efekt noradrenaliny, ale że stymulanty maczają w tym palce - tego jestem pewny.
Posty: 62 Strona 5 z 7
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości