GBL - status prawny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 121 Strona 9 z 13
Rejestracja: 2007
  • 32 / / 0

pfu

Rejestracja: 2010
  • 220 / 9 / 1

złapali cię na mieście na rutynowej? czy jakaś grubsza akcja?
wiadomo że takie małe plastikowe buteleczki w kieszeni dość podejrzane, ale jakby tak przelać do małpki po czystej, albo nawet zmieszać 1:1 żeby jebało wódą...

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Rejestracja: 2006
  • 3275 / 76 / 8

FajnieJest pisze:
Jesli kupowanie nielegalnej substancji nie jest przestepstwem, ale jest nielegalne, to czym jest? %-D

Probowal ktos w ogole kupic GBL z normalnych zrodel (na firme czy cos)? BASF/Acros/Sigma... Ciekawe, czy sprzedaliby klientowi z Polski w obecnym zamieszaniu legislacyjnym.
Nie wiem jak z "normalnymi źródłami", ale parę zagranicznych sklepów się bardzo szybko połapało i natychmiast przestali wysyłać do Polski. Podejrzewam, że tym bardziej duże korporacje nie mają żadnych problemów z ogarnięciem aktualnych informacji ze świata ;)
Rejestracja: 2009
  • 1671 / 347 / 0

alef pisze:
sprawa w toku...
http://www.fotoszok.pl/show.php/2802373 ... o.jpg.html
Idź do prokuratora. Powiedz, że według Ciebie jesteś oskarżany ze złego ustępu, bo ilość 15 mg to ilość, którą konsumujesz w przeciągu 12 godzin. (Biorąc pod uwagę t50 GBL wrzucanie co godzinę 1,2 ml co godzinę jest realne).
Spokojnie więc można mówić tutaj o wypadku mniejszej wagi gdyż narkotyk służył jednorazowemu zaspokojeniu Twoich potrzeb.

Po drugie zasłaniaj się niewiedzą, że był nielegalny i, że nie wynika to z Twojego zaniedbania bo czytałeś ustawę i szanujesz prawo tylko ze względu, że aby wywnioskować z niej nielegalność GBL'a potrzebna jest wiedza ekspercka.

Jak się nie ugadasz z prokuratorem to te same argumenty w sądzie + taki, że nawet nie wiadomo czy ustawodawca pisząc estry miał na myśli laktony czy to można traktować za nadinterpretacje. Może uda Ci się dogadać z prokuratorem i umorzy za niską szkodliwość społeczną, jak nie to weź adwokata i wyjdziesz z tego bez żadnych/ z minimalnym konsekwencjami.
Rejestracja: 2016
  • 59 / 4 / 0

alef pisze:
sprawa w toku...
http://www.fotoszok.pl/show.php/2802373 ... o.jpg.html
Sam wiesz jak bylo, musiales narobic przypalu do tego stopnia ze wzieli sie za przeszukanie, nie wcisnales wala ze to liquid do papierosa na prad, rozpuszczalnik, plyn do spryskiwaczy bo lubisz sobie przyjac takiego towaru, musieli sie naprawde postarac, zeby skumac co to jest, gbl/gabki nie wychodza nawet na narkotestach i musialy przeleciec przez laboratoryjna analize. 15ml to ilosc z ktorej latwo sie wywinac, jak mowi przedmowca, wez to jako ilosc na wlasne zastosowanie w trakcie 12h, idz w niewiedze, ustawa jest dziurawa jak na moje oko.
Powodzenia i jebac tych karakanow w jogurtowym budynku, za niedlugo woda bedzie na recepte w kanistrach przez ich glupote.
Rejestracja: 2008
  • 19 / / 0

To jest jakiś chory żart. Jak znalazłem jedyną substancję która pozwoliła mi rzucić alkohol, nie tracić czasu na kaca i zmienić swoje życie to coś takiego się odpierdala. Czyli legalnie już go nie zakupię ?
Rejestracja: 2016
  • 37 / 1 / 0

To wybrałeś zamiennik :wall: Przecież to wódka szatana :motz:
Rejestracja: 2010
  • 1184 / 5 / 0

Luke.pda pisze:
To jest jakiś chory żart. Jak znalazłem jedyną substancję która pozwoliła mi rzucić alkohol, nie tracić czasu na kaca i zmienić swoje życie to coś takiego się odpierdala. Czyli legalnie już go nie zakupię ?
Zainteresuj sie butanediolem - czysci tak samo jak gbl, momentami nawet lepiej, na forum dostaniesz.
Rejestracja: 2010
  • 3661 / 452 / 0

Butanediol czysci dluzej, podobnie do giebla ale do ciagow imo sie nie nadaje.
Po 100 ml mialem duzy dyskomfort ze strony narzadow jamy brzusznej :) otem druga proba i cos podobnego- gazy to pikus, jakies przelewania, uczucie jakby cieło kiszki :D
Rejestracja: 2010
  • 112 / / 0

W jakich krajach GBL jest legalny? Albo jeszcze lepiej - w jakich jest ogolnodostepny tj. do niedawna w Polsce?


Jestem w stanie pojechac wszedzie gdzie moj polski paszport pozwoli ;)
Posty: 121 Strona 9 z 13
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jazzbass, rxss i 2 gości