Czechy a Polska

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Autor tematu
Kush69

Witam panowie, pytam w tym dziale bo temat zakladany na szybkosci. Jak ma się sprawa przejazdu przez granicę z Czech do Polski wiozac różne "pamiatki" :D przypalowo czy raczej luzik? Jakieś sprawdzone metody? I przy okazji-warto szukać po pubach i rodowitych Czechach czy lepiej podbijać do Murzyna na mieście i tak załatwiać temat? Dzięki i zdrówka :D

jezus_chytrus
135
18

Jeżeli znajdziesz w Czechach murzyna, będzie to najprawdopodobniej cygan : )

gdzie indziej na hyperrealu
Po długich politycznych zmaganiach miasto Paryż otworzyło swój pierwszy pokój do bezpiecznej konsumpcji narkotyków (drug consumption room, DCR). Portal Drugreporter przeprowadził z pracującą w Gaia-Paris wolontariuszką wywiad dotyczący planów na przyszłość.
Australijska policja przejęła na początku lutego 903 kilogramy przemyconej przez port w Melbourne metamfetaminy. To największa ilość tego narkotyku, jaka została dotąd jednorazowo przechwycona w Australii.

EKSUDIPRODZEKTU
41
45

Granice mozesz w sumie przekroczyc w dowolnym miejscu. A skoro nie ma kto cie kontrolowac poza posterunkiem granicznym, to luzna guma, bralem udzial 2 razy w wycieczce autokarem z Karpacza do Pragi i jakis pepickich zadupiow, zadnych kontroli - 2 lata temu.

Brutalny
4
7

osobiście nigdy nie przekraczałem granicy ale kumpel jeżdził tam z ekipa na party , wracali z buta przez granice mówił ze zawsze bez lipy i przywoził topki na spróbowanie , z innego źródła słyszałem podobne opinie wiec ogolnie powinien być luz

okorekina
1
2

oGólnie konopie sa nielegalne, chyba ze posiadasz stosowne pismo od lekarza, ze stosujesz konopie do uzytku leczniczego, leczysz sie oto tym zielskiem

jezus_chytrus
135
18

^
Nigdy nie byłem, ale z tego co czytałem, można chyba mieć legalnie do 10 g (?)

Eskevar
2

Polecam takie przewozy jak m.in lajkonik. A co do tematu to warto podbijac do wietnamcow, np. w czeskim cieszynie sami zapraszaja na "cos fajnego", ceny w zaleznosci od ilosci ale maks 25/g. Wyglada, pachnie, kopie i wychodzi jak trzeba jednak smak jaki temat pozstawia w ustach pozostawia wiele do zyczenia, wydaje mi sie, ze stosuja tony sztucznych nawozow i nie oczyszczaja tematu do konca.

PowerOfFlower
25
36

11 stycznia 2017jezus_chytrus pisze:
Jeżeli znajdziesz w Czechach murzyna, będzie to najprawdopodobniej cygan : )
Oj to polecam przejechać się do Pragi, albo nawet na Stodolni :-) .

Co do tematu od Wietnamców rzeczyście kiedyś było po 25. Najarać sie najara, ale dupy nie urywa. Też słyszałem opinie, że temat od nich jest "kopany".

szmeges
14
1

Z wietnamka w czechach tak jak z wietnamka w Polsce. Dobre odmiany ale chujowo wychodowane i wysuszone. Wracajac lepiej skitrac w majtki ( wszystkie inne miejsca moga ci przetrzepac a nie slyszalem zeby komus osobista robili podczas kontroli ktore zdarzaja sie babrdzo, bardzo rzadko- poprstu celna stoi czasem po drodze w pasie przygranicznym). W czechcach mozesz miec wyjebane , najwyzej zabiora temat i dostaniesz smieszny mandat

Sonic1

Jeszcze ani razu nie miałem przypału . A do Czech jeżdżę bardzo często w końcu mam 40 km do coffa :D. Zawsze babkę w majty chowam i na luzie można jechać :) A z babką jest różnie raz jest kozaczek a raz dupy nie urywa zależy jak trafisz . Ostatnio miałem fajnego lemona a 2 tyg później jak pojechałem to już nie było to co wtedy :)

Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 16 uczestników Wejdź na czata

Awatarsandradobrze  AwatarMondengel  Awatarkfs  AwatarSassyFungus  Awatariliketrains1337  AwatarCristianoTramaldo  Awatarbadmouse  Awatarunknown  AwatarPierwotnyWilk  Awatarkkrecha  AwatarGlassEyes  Awatarqwertz  Awatarpierunskimixer  Awatarbazylekm  Awatarwhitealex  AwatarGG Allin