Czechy a Polska

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Kush69

Witam panowie, pytam w tym dziale bo temat zakladany na szybkosci. Jak ma się sprawa przejazdu przez granicę z Czech do Polski wiozac różne "pamiatki" :D przypalowo czy raczej luzik? Jakieś sprawdzone metody? I przy okazji-warto szukać po pubach i rodowitych Czechach czy lepiej podbijać do Murzyna na mieście i tak załatwiać temat? Dzięki i zdrówka :D
jezus_chytrus

Jeżeli znajdziesz w Czechach murzyna, będzie to najprawdopodobniej cygan : )
EKSUDIPRODZEKTU

Granice mozesz w sumie przekroczyc w dowolnym miejscu. A skoro nie ma kto cie kontrolowac poza posterunkiem granicznym, to luzna guma, bralem udzial 2 razy w wycieczce autokarem z Karpacza do Pragi i jakis pepickich zadupiow, zadnych kontroli - 2 lata temu.
Brutalny

osobiście nigdy nie przekraczałem granicy ale kumpel jeżdził tam z ekipa na party , wracali z buta przez granice mówił ze zawsze bez lipy i przywoził topki na spróbowanie , z innego źródła słyszałem podobne opinie wiec ogolnie powinien być luz
okorekina

oGólnie konopie sa nielegalne, chyba ze posiadasz stosowne pismo od lekarza, ze stosujesz konopie do uzytku leczniczego, leczysz sie oto tym zielskiem
jezus_chytrus

^
Nigdy nie byłem, ale z tego co czytałem, można chyba mieć legalnie do 10 g (?)
Eskevar

Polecam takie przewozy jak m.in lajkonik. A co do tematu to warto podbijac do wietnamcow, np. w czeskim cieszynie sami zapraszaja na "cos fajnego", ceny w zaleznosci od ilosci ale maks 25/g. Wyglada, pachnie, kopie i wychodzi jak trzeba jednak smak jaki temat pozstawia w ustach pozostawia wiele do zyczenia, wydaje mi sie, ze stosuja tony sztucznych nawozow i nie oczyszczaja tematu do konca.
PowerOfFlower

11 stycznia 2017, 19:45jezus_chytrus pisze:
Jeżeli znajdziesz w Czechach murzyna, będzie to najprawdopodobniej cygan : )
Oj to polecam przejechać się do Pragi, albo nawet na Stodolni :-) .

Co do tematu od Wietnamców rzeczyście kiedyś było po 25. Najarać sie najara, ale dupy nie urywa. Też słyszałem opinie, że temat od nich jest "kopany".
szmeges

Z wietnamka w czechach tak jak z wietnamka w Polsce. Dobre odmiany ale chujowo wychodowane i wysuszone. Wracajac lepiej skitrac w majtki ( wszystkie inne miejsca moga ci przetrzepac a nie slyszalem zeby komus osobista robili podczas kontroli ktore zdarzaja sie babrdzo, bardzo rzadko- poprstu celna stoi czasem po drodze w pasie przygranicznym). W czechcach mozesz miec wyjebane , najwyzej zabiora temat i dostaniesz smieszny mandat
Sonic1

Jeszcze ani razu nie miałem przypału . A do Czech jeżdżę bardzo często w końcu mam 40 km do coffa :D. Zawsze babkę w majty chowam i na luzie można jechać :) A z babką jest różnie raz jest kozaczek a raz dupy nie urywa zależy jak trafisz . Ostatnio miałem fajnego lemona a 2 tyg później jak pojechałem to już nie było to co wtedy :)
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 8 uczestników Wejdź na czata

AwatarGanjaBot  AwatarCristianoTramaldo  AwatarMondengel  AwatarAlfaBot  AwatarvoLsky  AwatarJestemSerem  AwatarDrSkacz  Awatardrumandbass