Naturalne mieszanki ziół i ekstraktów

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Montebur
1
1

Ja ponad tydzień czekałem na wysyłke, troszke długo, ale co tam, jest git

karla

ja podobnie już trochę czekam, ale pisał mi że brakuję mu produktów po sylwestrze i dziś wyleci sporo paczek.

vortexxix
30
7

Widzę, że parę osób zamawiało ostatnio - napiszcie koniecznie, jak z wpływem na słuchanie muzyki obecnie na 2v2. Ciekawi mnie to, bo lipcowy sort był potężny w tym względzie i tęssknię za tym wrażeniem, a ten z listopada dużo gorzej, znacznie ciężej wkręcić się na nim w muzykę. Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)

xtc44

.......
post nic nie wnosi do dyskusji - Fene

Voit@z
2
2

vortexxix pisze :
Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)

Miewam dokładnie tak samo %-D

hydroksy
Kompetentny
Kompetentny
72
36

Przy rozkminach generowanych przez kompo (ostatnio palę 2 i jestem zadowolony) chyba lepiej zapisywać je na komputerze, szybciej no i na pewno się doczytamy (to nie arylki po których walimy w klawiaturę bez ładu myśląc że coś piszemy %-D ). Powiem że ostatnio dały mi wgląd w siebie lepszy niż tryptaminy.

420alldaylong
12
5

^protip - dyktafon.

Voit@z
2
2

Czasem zapisuję na kompie, ale zwykle palę przed snem i już mi się nie chce wracać z łóżka do komputera. A dyktafon... Dziwnie byłoby mi jednak gadać do siebie :D No i papier/komputer ma tę przewagę, że pozwala względnie uporządkować chaos myślowy i utrzymać w jako takich ryzach wątki, które pojawiają się w głowie, choćby przez powrót do słów już zapisanych. W przypadku dyktafonu byłoby to mocno kłopotliwe.

kaselelalepaloza
1

mnie coś kłuje serce/płuca jak troche popalę. ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P

hydroksy
Kompetentny
Kompetentny
72
36

18 stycznia 2017kaselelalepaloza pisze:
ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P
Dłużej niż palone, tak z 2 godziny + afterglow z tego co pamiętam. Za mocna faza może się zdarzyć, szczególnie że łatwo przedobrzyć ze względu na opóźnione wejście. Należy zachować ostrożność.

Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 5 uczestników Wejdź na czata

Awatarunknown  AwatarpasoŻyd  AwatarMondengel  AwatarMorfineusz  AwatarAlfaBot