Naturalne mieszanki ziół i ekstraktów

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 1600 Strona 160 z 160
od 30 grudnia 2015
50
»
Ja ponad tydzień czekałem na wysyłke, troszke długo, ale co tam, jest git
od 29 grudnia 2007
113
»
ja podobnie już trochę czekam, ale pisał mi że brakuję mu produktów po sylwestrze i dziś wyleci sporo paczek.
od 06 stycznia 2015
453
»
Widzę, że parę osób zamawiało ostatnio - napiszcie koniecznie, jak z wpływem na słuchanie muzyki obecnie na 2v2. Ciekawi mnie to, bo lipcowy sort był potężny w tym względzie i tęssknię za tym wrażeniem, a ten z listopada dużo gorzej, znacznie ciężej wkręcić się na nim w muzykę. Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)
od 22 maja 2009
63
»
.......
post nic nie wnosi do dyskusji - Fene
od 18 czerwca 2007
50
»
vortexxix napisał:Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)


Miewam dokładnie tak samo %-D

Kompetentny  Kompetentny
od 27 stycznia 2015
742
 
»
Przy rozkminach generowanych przez kompo (ostatnio palę 2 i jestem zadowolony) chyba lepiej zapisywać je na komputerze, szybciej no i na pewno się doczytamy (to nie arylki po których walimy w klawiaturę bez ładu myśląc że coś piszemy %-D ). Powiem że ostatnio dały mi wgląd w siebie lepszy niż tryptaminy.
od 18 grudnia 2010
1249
»
^protip - dyktafon.
od 18 czerwca 2007
50
»
Czasem zapisuję na kompie, ale zwykle palę przed snem i już mi się nie chce wracać z łóżka do komputera. A dyktafon... Dziwnie byłoby mi jednak gadać do siebie :D No i papier/komputer ma tę przewagę, że pozwala względnie uporządkować chaos myślowy i utrzymać w jako takich ryzach wątki, które pojawiają się w głowie, choćby przez powrót do słów już zapisanych. W przypadku dyktafonu byłoby to mocno kłopotliwe.
od 05 listopada 2016
7
»
mnie coś kłuje serce/płuca jak troche popalę. ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P

Kompetentny  Kompetentny
od 27 stycznia 2015
742
 
»
ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P
Dłużej niż palone, tak z 2 godziny + afterglow z tego co pamiętam. Za mocna faza może się zdarzyć, szczególnie że łatwo przedobrzyć ze względu na opóźnione wejście. Należy zachować ostrożność.
Posty: 1600 Strona 160 z 160
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 4 uczestników Wejdź na czata

AwatarGanjaBot  AwatarMondengel  Awatarkkrecha  AwatarAlfaBot  

Kto jest online

Obecnie tego podforum nie przegląda żaden zarejestrowany hyperrealowicz (1 gość)