Naturalne mieszanki ziół i ekstraktów

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Montebur
1
3

Ja ponad tydzień czekałem na wysyłke, troszke długo, ale co tam, jest git

karla

ja podobnie już trochę czekam, ale pisał mi że brakuję mu produktów po sylwestrze i dziś wyleci sporo paczek.

gdzie indziej na hyperrealu
Ciekawe opracowanie, prawdopodobnie najobszerniejsze z dostępnych w języku polskim, dotyczące narkotyku, na temat którego krąży wyjątkowo dużo bzdurnych medialnych doniesień.
Pracownik, który spożyje w pracy alkohol, może zostać ukarany grzywną. Niewykluczone jest również zwolnienie, także dyscyplinarne.

vortexxix
30
7

Widzę, że parę osób zamawiało ostatnio - napiszcie koniecznie, jak z wpływem na słuchanie muzyki obecnie na 2v2. Ciekawi mnie to, bo lipcowy sort był potężny w tym względzie i tęssknię za tym wrażeniem, a ten z listopada dużo gorzej, znacznie ciężej wkręcić się na nim w muzykę. Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)

xtc44

.......
post nic nie wnosi do dyskusji - Fene

Voit@z
2
2

vortexxix pisze :
Za to listopadowy sprzyja refleksji - często notuję swoje przemyślenia w trakcie i czasami kartka A4 jest zapisana do granic możliwości po obu stronach przy takiej sesji :cool: Druga sprawa, że następnego dnia zwykle udaje się z niej oczytać tylko 60%, reszta to nieczytelne bazgroły ;-) Ale to co udaje się odszyfrować, jest zawsze ciekawe i większości nie zachował bym tych myśli w pamięci, więc i tak warto bazgrolić ;-)

Miewam dokładnie tak samo %-D

hydroksy
Kompetentny
Kompetentny
72
36

Przy rozkminach generowanych przez kompo (ostatnio palę 2 i jestem zadowolony) chyba lepiej zapisywać je na komputerze, szybciej no i na pewno się doczytamy (to nie arylki po których walimy w klawiaturę bez ładu myśląc że coś piszemy %-D ). Powiem że ostatnio dały mi wgląd w siebie lepszy niż tryptaminy.

420alldaylong
13
7

^protip - dyktafon.

Voit@z
2
2

Czasem zapisuję na kompie, ale zwykle palę przed snem i już mi się nie chce wracać z łóżka do komputera. A dyktafon... Dziwnie byłoby mi jednak gadać do siebie :D No i papier/komputer ma tę przewagę, że pozwala względnie uporządkować chaos myślowy i utrzymać w jako takich ryzach wątki, które pojawiają się w głowie, choćby przez powrót do słów już zapisanych. W przypadku dyktafonu byłoby to mocno kłopotliwe.

kaselelalepaloza
1

mnie coś kłuje serce/płuca jak troche popalę. ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P

hydroksy
Kompetentny
Kompetentny
72
36

18 stycznia 2017kaselelalepaloza pisze:
ile czasu działa doustnie? i faza nie jest za mocna? :P
Dłużej niż palone, tak z 2 godziny + afterglow z tego co pamiętam. Za mocna faza może się zdarzyć, szczególnie że łatwo przedobrzyć ze względu na opóźnione wejście. Należy zachować ostrożność.

Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 12 uczestników Wejdź na czata

AwatarPowerOfFlower  Awatarsandradobrze  AwatarPierwotnyWilk  Awatarkfs  Awatarkkrecha  AwatarGlassEyes  AwatarDrSkacz  Awatarunknown  Awatarfrs  Awatarmochi7  Awatarunknown  AwatarAlfaBot