Meskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 192 Strona 20 z 20
Rejestracja: 2008
  • 167 / 7 / 0


bungo pisze:
Halo. Pytanie o trwałość. Czy to specyfik podatny ? Jest opcja ale towar na magazynie leżał ponad 1000 nocy. Samara, srebro, na dnie komnaty. Ktoś leżakował dłużej ? ;-)
Odpowiem sobie w takim razie. Alu, samara, pudełko, silikon absorbujący wilgoć. Zjedzone 200 mg bo pierwszy raz z meską i długa przerwa od psychodelików. przyjmowane oralnie, zapijane rumankiem z imbirem.

Trzymało 9 h ( po tylu dało radę zasnąć z pomocą 1 piwa i odrobiny kany) . Body load 2 h, peak +2h do 4h, poźniej już coraz łagodniej. Wejście łagodne, pobudzone, z motywami liści i poszycia tropikalnego. Na peaku znakomite samopoczucie. Zero oev, pojedyncze cevy. Znacznie pobudzona wyobraźnia, polepszone myślenie i dostrzeganie związków między ideami. Brak siły, żeby podnieść głowę. Fizjologicznie nieprzyjemne odczucia brzucha, odczuwanie głodu i uczucie ze niczego nie da rady przełknąć na raz. Parcie na pęcherz - 7 razy w wc. Totalnie zaburzona termoregulacja - w momencie ubierania swetra juz się robiło ciepło aby przy odłożeniu swetra stwierdzic ze jednak trzeba go ubrać. Kontakt z innymi podróznikami niezaburzony, doskonałe odnajdywanie się we wspólnym komentowaniu rzeczywistości. Najgrubszy moment - świadomość, że to wszystko to tylko energia zamknięta w ciele. Brak doznań religijnych, choć chwilowe błyski światła zwiastujące najczęściej kontakt z bóstwem się pojawiały. Brak śmiechawy, pojawia się dopiero po dopaleniu co nieco.

Wnioski:
1)najprawdopodobniej prawidłowe przechowywanie nie powoduje dużych strat jakościowych materiału. ( 4 lata)
2) 200 mg daje już przedsmak tego co oferuje meskalina, peak dłuższy o 2 godziny od grzybowego wskazuje, iż to dobra substancja na wprawki przed 12 godzinnymi zabawami z lizergamidami.
3) ... ale to za mało jeśli ma się za sobą już obydwie powyższe substancje szałwię i dmt. Ostatni klejnot w psychodelicznej koronie musi jednak być. W osobistym rankingu za grzybami, przed kwasem.

Stay 'delic. Indians ! ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=OX7IbaAGzxk
Rejestracja: 2016
  • 198 / 5 / 0


Wystepuje w opuncji figowej zrodlo w watku dodalem obok hordeniny ,tyraminy nie wiadomo jeszcze czy duzo ale jest.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Legalizacja marihuany w Kanadzie obniżyła ceny statystyki Legalizacja marihuany

Rok po legalizacji marihuany w Kanadzie po raz pierwszy obniżono oficjalne ceny tej używki. Nadal zakupy na czarnym rynku są tańsze, ale nielegalnie sprzedawana marihuana również tanieje.
Posty: 192 Strona 20 z 20
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości