1B-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 59 / 1 / 0

ktoś coś słyszał albo ktoś coś wie ?? ja od znanego zagranicznego vendora (wysyłka z nl) dostałem hexa i dziwną samarkę z napisem 1B, po moim zapytaniu co to dostałem taką odpowiedź

That is 1b-LSD.
Solve this in at least 60% ethanol 50mg in 50ml let
that solved for 8-10h and shake it hourly
if possible till you see that dissolved completely!

kurde czyli to 50mg 1b-LSD

słyszeliście o tym ?? nie pomyliło im się z 1p ??
  • 44 / 2 / 0

LSD w miligramach? Albo dostałeś mocarna ilość albo coś tu jest nie tak.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Czesi przerabiają polskie leki na narkotyki

Częstym zjawiskiem jest przemyt z Polski do Czech leków z pseudoefedryną, z których powstają domowe narkotyki. Powołano międzyresortową grupę ekspercką, która ma przeciwdziałać takim praktykom.
  • 135 / 6 / 0

1p-LSD dawkuje się w setkach mikrogramów, a ty dostałeś 50 miligramów więc nie sądzę. Doza bardziej przypomina tę dla tryptamin. Najlepiej poproś go o przesłanie wzoru chemicznego albo pełnej nazwy.
  • 59 / 1 / 0

właśnie do nich napisałem jest to znany i szanowany vendor od lat na rynku co mają magazyny w kilku miejscach europy
wydaje się że nic strasznego nie wyślą
odpiszą poproszę jeszcze o ten wzór jak radzisz
na razie napisali to co w 1 poście
  • 2288 / 208 / 9

Może po prostu taki hojny sampel. Idź i głoś dobrą nowinę. Być może zajdzie tu analogia 2C-B>2C-P.
  • 581 / 80 / 6

Bez kitu może to 1-bromo-lsd XD Coś jak ALD-52 tylko zamiast metylu wystającego z ogonka karboksylowego jest brom. Weź zrób roztwór w 50ml i przyjmij 0,1-0,2ml(0,1-0,2mg) i zobacz czy przeżyjesz :gun:
Jeszcze weź mi na priv vendora wyślij.
Zgienty pisze:
Być może zajdzie tu analogia 2C-B>2C-P.
Nie dość, że analogia to z dupy wyssana, bo w cząsteczce bardziej liczy się gdzie niż co, a lizergamidy do fenetylamin są tak podobne że wcale, to jeszcze 2c-b>2c-p jest prawdą tak uniwersalną, jak kfc>mac.
A tak to spoko :)
  • 4181 / 554 / 11

Na bank się pomylili z tymi miligramami. Pewnie miało być ug.
  • 44 / 2 / 0

London, ale w takim razie jakby mu wysłali sampla 50ug to też coś byłoby nie tak, bo lizergamidy w takich dawkach nie zapewniają pełnoprawnego tripa.
  • 135 / 6 / 0

rzabanakwasie pisze:
Bez kitu może to 1-bromo-lsd XD Coś jak ALD-52 tylko zamiast metylu wystającego z ogonka karboksylowego jest brom.
Ja bym obstawiał 1-butyryl-LSD, z jednym węglem więcej w ogonku o którym mówisz niż w 1P-LSD. Po prostu kolejny homolog tej rodziny pochodnych dietyloamidu.
  • 59 / 1 / 0

rzabanakwasie pisze:
Bez kitu może to 1-bromo-lsd XD Coś jak ALD-52 tylko zamiast metylu wystającego z ogonka karboksylowego jest brom. Weź zrób roztwór w 50ml i przyjmij 0,1-0,2ml(0,1-0,2mg) i zobacz czy przeżyjesz :gun:
Jeszcze weź mi na priv vendora wyślij.
Zgienty pisze:
Być może zajdzie tu analogia 2C-B>2C-P.
Nie dość, że analogia to z dupy wyssana, bo w cząsteczce bardziej liczy się gdzie niż co, a lizergamidy do fenetylamin są tak podobne że wcale, to jeszcze 2c-b>2c-p jest prawdą tak uniwersalną, jak kfc>mac.
A tak to spoko :)
podesłałem maila i cały czas czekam na odpowiedź od nich

dodam że całkiem sporo na paluch i oblizałem gorzkie ale nic raczej się nie stało
i moje pytanie czy lizergamidy działają od razu połknięte na pełny żołądek ?? chyba nie co ??
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata